Lasery diodowe z serii Light Sheer cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą skorzystać z depilacji laserowej we Wrocławiu, ale nie wiedzą jeszcze na jaki zabieg się zdecydować.

Laserowa depilacja dla wymagających

Laser diodowy LightSheer Duet to najszybszy i najprostszy sposób, aby pozbyć się zbędnego owłosienia. Laseroterapeuci jak i również sami pacjenci, cenią sobie ten sprzęt nie tylko ze względu na skuteczność w usuwaniu owłosienia, ale również ze względu na bezpieczeństwo zabiegu depilacji. Laseroterapia jest najlepszym wyborem przede wszystkim dla osób o jasnej karnacji, które chcą pozbyć się gęstych i grubych włosków.

Dlaczego warto?

Depilacja laserowa we Wrocławiu przynosi długotrwały efekt. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że włoski poddane działaniu wiązki lasera nie odrastają ponownie w tym samym miejscu. Dla wielu osób olbrzymią zaletą zabiegu depilacji laserem może okazać się również to, że jest on bezbolesny i trwa tylko kilkanaście minut. Dzięki depilacji laserowej można zaoszczędzić sporo cennego czasu zwłaszcza, jak korzysta się z plastrów z woskiem albo zwykłych maszynek do golenia.

Jak działa laser diodowy LightSheer Duet?

Oryginalny laser diodowy LightSheer Duet oparty jest na bezpiecznej i co najważniejsze bardzo skutecznej technologii. Poszczególne wiązki lasera działają jedynie na barwnik włosa. Dzięki stałej długości fal nie ma ryzyka, że laser przeniknie do tkanek. Laser diodowy LightSheer Duet może pochwalić się stosownymi certyfikatami, które obok pozytywnych referencji pacjentów są najlepszym potwierdzeniem niezawodności. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim większa głowica, która doceniona zostanie przez osoby z dość wrażliwą skórą. Z lasera diodowego LightSheer Duet mogą skorzystać nawet osoby z ciemną karnacją skóry, które mają tendencję do pękania naczynek. Dzięki laserowi można pozbyć się owłosienia nawet z trudno dostępnych miejsc.