Ju Lovi to nowa marka, która powstała z myślą o współczesnych kobietach, które cenią modę w bardzo kobiecym wymiarze. Ulotność, subtelność i zwiewność to obok wygody i funkcjonalności największe wartości, a także atuty marki.

Ju Lovi to piękne formy ze szlachetnych materiałów, w których kobiety wyglądają zmysłowo i eterycznie. Ubrania podkreślają smukłość kobiecej sylwetki, dodając jej uroku. Charakterystyczne dla marki są wzorzyste jedwabne tuniki, mnogość printów, a także luźne fasony inspirowane stylistyką boho.

Ju Lovi stawia na najwyższą jakość. Wszystkie projekty wykonane są z wysoko gatunkowych włoskich tkanin, a projektowane i szyte w Polsce, stąd pełna kontrola nad każdym detalem.

Kolekcja wiosenna Ju Lovi to ultra kobiece formy, zwiewne i delikatne tkaniny, których zadaniem jest sprawić by sylwetka wyglądała lekko i eterycznie. Sukienki uszyte są z najwyżej jakości tkanin, gdzie wiodący jest jedwab, uzupełniony przez wiskozy i koronkę.

Cała kolekcja utrzymana jest w tonalnej, pastelowej kolorystyce. Łączy wygodę i prostotę z wielkomiejskim szykiem. Charakterystyczne są kwieciste tuniki, mnogość printów, luźne fasony inspirowane stylistyką boho. Mieszanka kolorów i printów, wielkomiejski urok.

Jedwab to rekomendacja marki na wiosenne i letnie upalne dni. Sukienki i tuniki, które w zależności od dodatków, sprawdzać się będą w wielu od porannych spotkań po wieczorne wyjścia. Wygoda i szyk to esencja wiosennej kolekcji Ju Lovi – do kupienia na www.julovi.com