Tylko 6% Polek uważa się za piękne, a aż 59% za przeciętne – a jak Ty się czujesz?

Marka Dove konsekwetnie od 2012 roku przełamuje stereotypy postrzegania kobiet oraz mówi o samoakceptacji. W tym roku marka Dove stawia na Polki i zachęca się je do ujawnienia swojego prawdziwego piękna!

11 maja ruszyła wielka kampania skierowana wyłącznie do nas! Polki mają głos! Wreszcie będą usłyszane i zauważone! Mają możliwość powiedzieć – jestem piękna! Zwrócą uwagę na swoje atrybuty, które nie koniecznie związane są z wyglądem! Polki mają szansę przyłączyć się do akcji NaroDove Piękno!

Wystarczy wejść na stronę www.idoveyou.pl/narodovepiekno i wyrazić swoją aprobatę dla kampanii klikając przycisk „popieram”. Każdy głos poparcia jest liczony i przyczynia się do zwiększenia ogólnej liczby osób, które w całej Polsce dołączą do akcji. Masz pomysł na manifest? Chcesz rozwinąć hasło „Jestem piękna, bo…” i zdradzić Polkom swój sposób na piękno – zaprojektuj swój T-shirt i pokaż jak Ty interpretujesz ideę akcji. Niech inspiracją dla Ciebie będzie manifest ambasadorki kampanii- Doroty Wellman:

  • Jestem piękna, bo lubię i akceptuję siebie
  • Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość
  • Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna
  • Jestem piękna, bo jestem Polką
  • Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie

Spośród osób, które dołączą do akcji codziennie marka Dove będz ie losować 85 T-shirtów z manifestami. Osoby, którym nie uda się wygrać będą miały możliwość zakupu T -shirtu w sklepie internetowym.

material prasowy kampania narodove piekno 1