Współczesne kobiety na brak zajęć nie narzekają. Pracują,zajmują się domem, rodziną, podnoszą swoje kwalifikacje, myślą o wszystkich i o wszystkim. Są też coraz bardziej świadome swoich potrzeb i możliwości. Poszukują więc okazji, żeby rozwijać swój indywidualny potencjał, zdobywać nowe umiejętności, czy poznawać ciekawych, inspirujących ludzi. Głównie z myślą o kobietach, lecz nie tylko dla kobiet, powstał w Olsztynie – Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest.

Wydarzenie to dedykowane jest paniom w każdym wieku, zainteresowanym własnym rozwojem, zarówno tym przedsiębiorczym i niezależnym, realizującym własne pasje, jak też tym, które nie odkryły jeszcze swojego potencjału. Dla wielu kobiet to szansa i wyjątkowa okazja, żeby głębiej zająć się tematami, które są dla nich ważne, by odkryć swoje talenty i poznać sposoby na podwyższanie jakości życia.

BabaFest, to weekendowy cykl warsztatów i spotkań z interesującymi ludźmi, z muzyką, sztuką, teatrem i tańcem.

logobabafest2013 red kopiaProgram BabaFest obejmuje tematy z zakresu rozwoju osobistego, psychologii, zdrowia i urody, sztuki użytkowej, tańca oraz aktywności fizycznej. W odpowiedzi na prośby uczestniczek poprzednich dwóch edycji, tegoroczna III już edycja festiwalu zostanie wzbogacona o warsztaty i zajęcia dla dzieci i rodziców, które odbędą się w drugi festiwalowy weekend.

W poprzednich edycjach swoją obecnością festiwal zaszczyciły takie osobistości jak Maria Czubaszek i dr Irena Eris. Na festiwal w tym roku zaproszona została Magda Umer – piosenkarka, dziennikarka, aktorka i autorka recitali, a także reżyserka, autorka tekstów i scenariuszy.

„BabaFest łączy w sobie elementy wiedzy, kultury, sztuki i pasji. Dzięki temu jest szansą na zmianę i rozwój – wyprawą w stronę lepszej jakości życia. Poprzez Festiwal chcemy pokazać też piękną, kobiecą stronę Olsztyna.” – twierdzą organizatorki wydarzenia.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno – Rozwojowych Z Uśmiechem, które powstało dzięki pięciu aktywnym kobiet. Każda z nich ma inne zainteresowania i działa w innej dziedzinie zawodowej, dzięki czemu świetnie się uzupełniają. Połączenie ich pasji i chęci zrobienia czegoś dla siebie i dla innych zaowocowało inicjatywą, która ma szansę stać się kobiecą wizytówką Olsztyna.

Festiwal ma cel charytatywny, całkowity dochód przeznaczony jest na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Bądź odważna w rozwoju i realizacji marzeń! Znajdź czas dla siebie, czas na BabaFest !

Zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu: www.babafest.pl

ulotka babafest 1

ulotka babafest 2