Bielizna jest sposobem wyrażenia osobowości oraz potrzeby wyeksponowania kobiecej natury. Wybory zakupowe, których dokonują wszystkie Panie, najczęściej wiążą się z dominującym typem ich „osobowości”. Jeśli zastanawiasz się, jaka bielizna pasuje do Twojego kokieteryjnego temperamentu – Dalia odkryje przed Tobą propozycje skierowane do tych, w których drzemie natura uwodzicielki.

Kobieca, odważna, świadoma swego ciała. Gdy kroczysz dumnie i pewnie przed siebie, rozsiewając aurę tajemniczości, mężczyźni z pożądaniem zerkają w Twoją stronę. Jeśli te cechy idealnie Cię opisują – to oznaka, że należysz do grupy kobiet, które posiadają naturę wytrawnej uwodzicielki. Z pewnością bielizna, którą wybierasz jest taka jak Ty – wyrazista i seksowna.

Pani o kokieteryjnej naturze ceni sobie intrygujące, zmysłowe a zarazem nieco tajemnicze komplety. Nie musi udawać wampa ani słodkiej blondynki, bo zalotna bielizna tylko podbudowuje jej pewność siebie. Świadomie decyduje się na koronkowe fasony, nie zapominając o dopełnieniu całości stylizacji nęcącymi dodatkami – w postaci chociażby podwiązek.

Modele typu soft z kolekcji Dalia – czyli cienkie, przezroczyste biustonosze to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie boją się kusząco eksperymentować. Kaszmir i Afrodyta z przezroczystymi wstawkami, bez wątpienia trafią w gusta uwodzicielek. Oba warianty zostały oparte o unikatowe, autorskie konstrukcje Dalii, co czyni je kunsztownymi dziełami sztuki bieliźniarskiej.

Panie posiadające jędrne piersi, które warto zaokrąglić i wyeksponować – powinny sięgnąć po biustonosz konstrukcji K23, mający typ głębszego balkonika. Cięższy biust idealnie podtrzyma zaś model tulipana, oparty o konstrukcję K26. Figlarności dodaje mu dół podszyty cienkim tiulem – radzi Beata Marek, brafitterka firmy Dalia.

W wyborze kolorystyki uwodzicielka jest śmiała i przebojowa. Wyraziste barwy – ognista czerwień, pudrowy róż czy ponadczasowa czerń często pojawiają się w jej stylizacjach. Gdy chce ulec namiętności i rozpalić zmysły partnera – nie boi się sięgnąć po prowokujący gorset.

Z kolekcji Dalia kokieteryjna Pani może wybrać koronkowy model Stella i zestawić go z podwiązkami. Konstrukcja K24 o kroju tulipana uniesie biust nadając mu kształt jabłka. Dodatkową zaletą gorsetu jest fakt, że wciąga brzuch i uwydatnia talię, dlatego może być z powodzeniem stosowany jako bielizna modelująca sylwetkę – podkreśla Beata Marek, brafitterka firmy Dalia.

Kobiety o naturze uwodzicielki stawiają jednak nie tylko na zmysłowy wygląd bielizny. Są przede wszystkim bardzo świadome swojego ciała oraz korzyści, które daje dobry wybór fasonu i kształtu. Kusicielki wiedzą jak uwypuklić swoje atuty i maskować to, co wolałyby ukryć. Dlatego często decydują się na bieliznę korygującą – chociażby atrakcyjne body.

Olimpia z kolekcji Dalia to idealne rozwiązanie, by zredukować niechciane wałeczki i nieinwazyjnie wyszczuplić ciało. Zmysłowa czerń, wyrafinowane hafty przy miseczkach zadowolą każdą uwodzicielkę – dodaje Beata Marek, brafitterka firmy Dalia.