Najnowsza kolekcja Dalia AW 2014 całymi garściami czerpie inspirację z postaci wielkich wokalistek. Połączenie delikatnych tkanin, kunsztownych detali i intensywnych kolorów jest hołdem złożonym największym gwiazdom światowej sceny muzycznej – teraz i Ty możesz poczuć się jak Diwa!

„Moda żyje zmianą. Jeśli chcesz być dobry w tym co robisz, musisz wiedzieć, co poza nią dzieje się na świecie”

Te słowa Karla Lagerfelda stały się początkiem jesienno-zimowej kolekcji bielizny Dalia. Świeże pomysły, które powstają dzięki takim pozamodowym poszukiwaniom inspiracji sprawiają, że najnowsza kolekcja bielizny – prezentowana przez Martę Wierzbicką, ambasadorkę marki – zapada w pamięć na długo i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie…

Muzyka jest kobietą

Każda z linii najnowszej kolekcji Dalia AW 2014/15 to ukłon w stronę jednej z największych wokalistek światowej sceny muzycznej. Prowokująca, rubinowa czerwień, to Whitney – niepokorna królowa muzyki pop. Każda odważna i drapieżna użytkowniczka doceni tę uwodzicielską linię bielizny.

Elektryzujący głos Adele został zmaterializowany w formie czarnej, połyskującej tkaniny. Otulona magiczną aurą bielizna linii Adele kusi, zniewala, pobudza zmysłowość i podkreśla seksapil noszących ją kobiet.

Granat i fuksja to połączenie rewolucyjne. Kobiety pewne siebie, świadome swojego ciała i prowadzące swoje życie samodzielnie docenią design linii Alice.

Linia Amy stworzona jest dla wyrafinowanych Pań. Stylistyka retro charakterystyczna dla tej beżowej bielizny z czarnymi haftami kojarzy się z Paryżem i jego szykownością. Bielizna Amy podkreśli letnią opaleniznę, a przy tym jest delikatna i nie obciąża stylizacji, dzięki czemu doskonale łączy się ze wszystkim!

Radosny błękit Roisin urzeka swym romantycznym wydźwiękiem. Panie radosne, z optymizmem patrzące przed siebie i nieco frywolne docenią z pewnością kroje inspirowane latami 40-tymi XX wieku i z chęcią sięgną po tę linię kolekcji Dalia AW 2014/15.

Nina, stonowana i klasyczna, to ostatnia linia najnowszej kolekcji. Popielate szarości, w które spowita jest ta linia, stanowią doskonały kontrast dla innych barw w stylizacji. Co ważne kolor wpada w odcienie starego srebra, dzięki czemu nadaje blasku, a nie jest smutny i poważny.

W sezonie jesień – zima postawiliśmy na finezję, oryginalność i ekspresję – mówi Maja Madej, projektantka marki Dalia. Nie zabrakło tu wyrazistości kolorystycznych, przeplatanych misternymi haftami oraz najwyższej jakości materiałów. Wszystko to, co zachwyci kobiety i sprawi, że poczują się jak gwiazdy.