Kolekcja wiosna-lato 2021 Lee Jeans to przykład profesjonalizmu i długiej tradycji marki w tworzeniu idealnie dopasowanych do sylwetki fasonów. Znalazły się w niej podstawowe modele, które świetnie leżą na różnych typach sylwetek.

Marka zachęca swoich klientów do znalezienia idealnie dopasowanego do swojej sylwetki fasonu spośród zaproponowanych w niej modeli dżinsów.

Nawiązując do słynnej kampanii z roku 1948 – Lee Fits ’Em All, kolekcja ta potwierdza ideę o uniwersalności i egalitarności denimu, która przyświeca marce. Jest ona również dowodem na to, że Lee Jeans od samego początku tworzy dżinsy, które od zawsze wyznaczały kierunek w historii denimu i definiowały indywidualny styl.

Lee SS21 Campaign Breese 07

W kolekcji męskiej w świetle jupiterów pojawią się takie modele jak Luke, Malone i Daren oraz nowy fason West, który uzupełni linię podstawowych fasonów dla mężczyzn.

Luke to nowoczesne hybrydowe dżinsy, które łączą dopasowany, wąski krój i delikatnie zwężane nogawki. W przypadku modelu Austin nogawki są jeszcze węższe w kostce, ale oferują więcej miejsca w udzie. Daren to natomiast klasyczny krój z prostymi nogawkami i zapięciem na zamek. Nowość w sezonie wiosna-lato 2021 – model West – to luźny fason z prostymi nogawkami, od uda aż po kostkę.

W kolekcji damskiej na uwagę zasługuje cieszący się niezwykłą popularnością model Carol, dżinsy Breese Boot, model Scarlett High i nowy krój – Stella Tapered – ze zwężanymi nogawkami.

Lee SS21 Campaign Carol 03

Carol to wąskie w biodrach dżinsy o skróconym kroju z prostymi nogawkami i wysokim stanem. Breese Boot są dopasowane w górnej części, ściśle otulają sylwetkę w biodrach i udach, a następnie się rozszerzają. Fason Wide Leg to efektowny krój z wysokim stanem i szerokimi nogawkami od bioder po kostki. Nowe stylowe dżinsy Stella Tapered mają wysoką talię, luźny krój i zwężane nogawki.

Kolekcja wiosna-lato 2021 daje szansę na znalezienie ulubionego fasonu lub kilku, które stworzą denimową bazę garderoby. Są to kroje, które dobrze leżą na wielu różnych sylwetkach, co było główną ideą przyświecającą tworzeniu kolekcji wiosna-lato 2021.

Lee SS21 Campaign Carol 09

Każdy model jest dostępny w ekologicznym wydaniu, między innymi z bawełny organicznej, a podczas produkcji innych wybranych fasonów wykorzystano innowacyjne techniki barwienia, na przykład pianowe barwienie Indigood, które nie zużywa wody i wykorzystuje o wiele mniej energii, oraz Crystal Clear – proces, w którym zużycie wody również zredukowano do zera.

Kolekcja kultowych fasonów Lee Jeans na sezon wiosna-lato 2021 daje każdemu szansę na znalezienie idealnej pary dżinsów. Spodni, w których każdy świetnie wygląda i dobrze się czuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj