Wybuchowa mieszanka stylów to propozycja Sinsay na sylwestra 2014/15. Jeśli jesteś za łączeniem akcentów sportowych z imprezowym szaleństwem spod znaku srebrzystego połysku, kolekcja sylwestrowa SiNSAY AW 2014/15 jest dla Ciebie!

Choć dopiero wkraczamy w ostatni miesiąc roku, marka SiNSAY już zaprezentowała sylwestrowe kreacje. W tym sezonie projektanci połączyli wieczorowe kreacje z ubraniami wygodniejszymi, o sportowym rodowodzie. Taki kontrast, uzupełniony o sporą dawkę seksapilu i lekki rockowy pazur to gwarancja, że z SiNSAY będziesz wyglądała wyjątkowo!

Imprezowe małe czarne, krótkie spódniczki i półprzezroczyste bluzki z koronkami – to zdaniem marki najlepsze kreacje na sylwestrową imprezę. Błyszczącą czerń zestawiono nie tylko ze srebrem i bielą – pojawiły się także pudrowy róż, koral, szarości i błękit naprzemiennie z granatem.

Żeby było ciekawiej, takie wystrzałowe wieczorowe kreacje SiNSAY zestawia z dresowymi spodniami, nadrukami w college’owym duchu i lampasami. Do tego wszystkiego nie zabrakło charakterystycznych dla marki kwiatowych nadruków, zwiewnych sukienek, rozkloszowanych spódnic i grubych, ciepłych sweterków.

SiNSAY podpowiada, jak połączyć kontrastujące style z kolekcji w spójną, ale niesztampową i ultramodną całość na zdjęciach autorstwa Roberta Ceranowicza, które powstały podczas specjalnej sylwestrowej sesji w Berlinie – miejscu słynącym z eklektyzmu i różnorodności oraz szalonych imprez. Tymczasem na sylwestrowe zakupy do salonów SiNSAY można wybrać się już w listopadzie.