Kolor szary rządzi na polskich ulicach tej jesieni. Kolor szary nie musi być monotonny i nudny. Możesz wybrać modny duet z różem i dodać swojej stylizacji blasku i klasy. Takie połączenie kolorystyczne jest bardzo nowoczesne. Intensywny róż w połączeniu z szarością świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach.

Kolor szary również solo wygląda znakomicie

Jest to jeden z ulubionych kolorów Diora. Szary jest kolorem ponadczasowym, świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Bardzo często szary jest określany jako kolor „nijaki” nic bardziej mylnego. Jest wiele odcieni szarości i dzięki odpowiedniemu połączeniu szarości możemy stworzyć bardzo wyrazistą jesienna stylizację.

Kolor szary podbija serca Polek

Celebrytki również pokochały szary i coraz częściej wybierają stylizację w tym kolorze na „czerwony dywan”. Edyta Olszówka zdecydowała się na szarą jedwabną sukienkę duetu BOHOBOCO podczas gali Doskonałość Roku Twojego Stylu. Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś na otwarcie Atelier Natalii Jaroszewskiej również postawiły na stylizacje w szarym kolorze.

Szare garderoba i dodatki nigdy nie wyjdą z mody

Szary jest ponadczasowy. Ubrania i dodatki w tym kolorze możesz zestawić z każdym innym kolorem i fasonem. Szary dobrze sprawdzi się w biznesowych stylizacjach, podczas wielkich wieczornych wyjść. Również codzienne casualowe stylizacje w kolorze szarym świetnie się sprawdzą.

Kolor szary jest dla każdego

Bez względu jakim typem kolorystycznym jesteś w tym kolorze będziesz prezentować się idealnie. Bez względu na to czy jesteś brunetką czy blondynką nie bój się wybierać szarego koloru. Nie zmieni cię on w szarą myszkę, tylko doda ci urody i blasku.