Strona głównaDomDekoracje i aranżacjeKomfortowe, niebanalne -miejsce do pracy w domu – inspiracje Beckers

  Komfortowe, niebanalne -miejsce do pracy w domu – inspiracje Beckers [informacja prasowa]

  Wygodnie zaaranżowane domowe miejsce do pracy jest niezbędne dla osób wykonujących obowiązki zawodowe we własnym mieszkaniu. Komfortowy kącik biurowy przyda się jednak każdemu. Urządzając tę przestrzeń, zadbajmy zarówno o funkcjonalność, jak i efektowność stylizacji. Pomocne w tym będą inspiracje marki Beckers.

  Jeśli na stałe pracujemy w domu, najlepszym rozwiązaniem byłoby przeznaczenie na ten cel osobnego pomieszczenia. Gdy jednak takiej możliwości nie mamy, zadbajmy o to, by wyodrębnione miejsce dawało możliwość skupienia i wyciszenia się.

  Wybierając meble i inne elementy wystroju pamiętajmy, by nie tylko służyły efektywności i wygodzie pracy, ale też – by nadawały temu miejscu indywidualny styl. Typowe biurko zastąpić możemy niebanalnym stołem, a sztampowe krzesło – dizajnerskim fotelem. W przemyślany sposób wybierzmy dodatki – postarajmy się, by miały wyjątkową formę, która nada stylizacji rys oryginalności. Ograniczmy jednak ich ilość, tak by nie rozpraszały uwagi.

  Niezwykle istotnym elementem aranżacji domowego biura są kolory. Otaczające nas barwy wpływają na nasze samopoczucie – mogą poprawiać komfort pracy, pomagać w skupieniu bądź zwiększać nasze kreatywne możliwości. Twórczym zadaniom sprzyjać będą oranże i czerwienie; żółcienie wzmocnią koncentrację i logiczne myślenie; niebieskości i zielenie uspokajają i inspirują. Wybierając kolory, pamiętajmy o uwzględnieniu charakteru naszej pracy, ale też o osobistych preferencjach.

  W otoczeniu ulubionych barw, stylowych dodatków i mebli, praca może stać się prawdziwą przyjemnością. Inspirujące pomysły na aranżację domowego biura podsuwa Beckers.

  Pozytywna energia kolorów

  To miejsce do pracy w niczym nie przypomina pozbawionych wyrazu pomieszczeń biurowych. Wypełnione barwami pełnymi pasji, pomaga wyzwolić twórczy potencjał. Niebanalne zestawienie amarantu i oranżu dodaje pozytywnej energii i porusza wyobraźnię. Do takiej kompozycji kolorów idealnie pasować będzie równie oryginalne zestawienie mebli. Tradycyjny sekretarzyk, zdobione krzesło i nowoczesny fotel współtworzą efektowny styl aranżacji. Ciekawym, a przy tym funkcjonalnym elementem jest również wypełniona kolorami wnęka ścienna.

  beckers miejsce do pracy 1
  W przedstawionej aranżacji użyto farby Beckers Designer Colour w odcieniach: Vanilla Cream i Vivid Pink.

  Białe wyciszenie

  Biel pomaga się wyciszyć i oderwać myśli od natłoku codziennych problemów. W tej roli doskonale sprawdzą się również stonowane szarości czy beże. Jeśli zależy nam, by miejsce do pracy sprzyjało skupieniu, wybierzmy takie właśnie zrównoważone tonacje. Wizualnemu uporządkowaniu przestrzeni służą również proste, geometryczne formy mebli i dodatków. Warto jednak dodać inspirujący element, który przełamie nieco jednorodność stylu i uatrakcyjni wizualnie przestrzeń – w tej roli dobrze sprawdzi się na przykład wielobarwna, kwiatowa tkanina.

  beckers miejsce do pracy 2
  W przedstawionej aranżacji użyto farby Beckers Designer White.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,860ObserwującyObserwuj