Biżuteria od wieków pełni bardzo ważny element w wyrażaniu własnego stylu. To dodatki, które sprawiają, że wybrana stylizacja nabiera charakteru. Wiele osób decyduje się na noszenie biżuterii w kompletach. Czy to dobre rozwiązanie? Czy można pozwolić sobie w tym zakresie na większą swobodę?

Kolczyki komplety

Bez wątpienia jedną z największych zalet posiadania biżuterii w komplecie jest spójność. Wybierając kolczyki komplety, na przykład tego typu https://jubilerhobgarski.pl/24-komplety masz pewność, że dodatki do siebie pasują i nie wprowadzają do stylizacji chaosu. W tym wypadku poszczególne elementy tworzą harmonijną całość, tak więc będą dobrym wyborem dla osób, które nie potrafią dopasować do siebie biżuterii. Chociaż przez niektórych kolczyki komplety uważane są za nudne i przewidywalne, nie zawsze można zgodzić się z tym stwierdzeniem. Jeśli chcesz skompletować idealną stylizację, komplety biżuterii stanowią doskonały wybór. Zawieszka, pierścionek i kolczyki w tym samym stylu będą pięknie podkreślać wybrany strój. Oczywiście to, czy założymy kolczyki komplety składające z dwóch, czy trzech elementów w dużej mierze będzie zależeć od wybranej stylizacji, a także rodzaju biżuterii.

Czy biżuterię można nosić tylko w kompletach?

Obecnie wybór biżuterii jest ogromny, co więcej każdy chwyt w modzie jest dozwolony, dlatego niekoniecznie musisz nosić biżuterię wyłącznie w kompletach. Poszczególne elementy możesz ze sobą łączyć, szczególnie jak zależy Ci na ciekawym, nietuzinkowym wyglądzie. Swoboda w doborze biżuterii do stroju jest wskazana, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na klasykę w formie kolczyków kompletów, które będą stanowić subtelne dopełnienie wybranego outfitu. Podczas doboru dodatków istotne jest to, aby postępować zgodnie ze swoim gustem.

Srebro i złoto – czy można je ze sobą łączyć?

Chociaż kiedyś było to nie do pomyślenia, dziś z dużą swobodą i odwagą łączymy ze sobą złotą i srebrną biżuterię. Czy to dobry pomysł? Tak, jednak trzeba przestrzegać kilku ważnych zasad. Po pierwsze, decydując się na łączenie złota i srebra, warto wybierać minimalistyczną, klasyczną biżuterię. Po drugie, trzeba stawiać na jednolite kolory, co oznacza, że należy unikać biżuterii z kamieniami różnych kolorów. Po trzecie, dobrym rozwiązaniem w tym wypadku jest noszenie biżuterii warstwowo, na przykład zakładanie jednocześnie złotych i srebrnych bransoletek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj