Kosmetyki mineralne zdobyły ogromną popularność wraz ze wzrostem naszej świadomości ekologicznej. Chętnie sięgamy zwłaszcza po mineralne cienie do powiek, których zalety doceniło wiele z nas. Zobacz, dlaczego warto używać mineralnych kosmetyków!

Naturalnie

Podstawową przewagą kosmetyków mineralnych nad klasycznymi jest naturalny skład. Mineralne cienie do powiek składają się w znakomitej większości z mielonych minerałów – żadnych konserwantów, olejów i ulepszaczy. Po prostu zmielony pył łączy się z naturalnymi olejkami wydzielanymi przez skórę i tyle! Zero wysuszania, nadmiernego obciążania i innych wad możliwych po użyciu typowych kosmetyków.

Dla każdego

Kolejna zaleta kosmetyków mineralnych to ich wszechstronność. Można je dowolnie łączyć ze sobą, mieszać z kremami, odżywkami i produktami nawilżającymi. Mineralne cienie do powiek nie podrażniają skóry wrażliwej, dobrze maskują cerę problematyczną, ale nie utrudniają skórze oddychania. Do tego dodajmy tlenek tytanu, będący świetnym filtrem SPF i mamy przepis na kosmetyczny sukces. A na dodatek kosmetyki mineralnie nie zawierają składników organicznych, są więc kiepską pożywką dla bakterii – kolejny plus!

Jakość gwarantowana

Kosmetyki mineralne muszą być wysokiej jakości. Nie da się bowiem zastąpić większości składników tańszymi odpowiednikami, dlatego masz niemal stuprocentową szansę, że otrzymasz wysokiej jakości produkt niezależnie od marki.

Zwróć jednak uwagę na jeden drobiazg: podstawowym składnikiem kosmetyków mineralnych powinna być mika, która zapewnia mineralnym cieniom do powiek odpowiednią przyczepność i trwałość makijażu. To doskonała baza dla tego typu kosmetyków i nie da się jej zastąpić bez obniżania jakości gotowego produktu. Jedynym składnikiem, który może wystąpić zamiast miki jest talk – tańszy, ale znacznie gorszy! Dlatego sprawdź skład kosmetyków mineralnych, które chcesz kupić, jeśli zamiast miki jest tam talk, odłóż go na półkę i szukaj dalej. Jakość jest najważniejsza!

Ranking cienie do powiek –-04-2015

Dane za www.Skapiec.pl,-04-2015

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem najczęściej wybieranych produktów w dziale „Uroda”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom w kategorii „Cienie do powiek” i przygotowaliśmy ranking 10 najczęściej przeglądanych modeli w analizowanym miesiącu. Prezentowany ranking opracowano w oparciu o statystyki serwisu internetowego Skąpiec.pl i opisuje on wybory e-konsumentów. Wszystkie wymienione w nim produkty odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Cienie do powiek”, to przejrzenie poniższego zestawienia może ułatwić Wam decyzję. Udanej lektury!

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której pokazujemy 10 najbardziej pożądanych artykułów   w kategorii „Cienie do powiek”. Mamy nadzieję, że w zestawieniu znajdziecie artykuł idealnie spełniający Wasze oczekiwania. 

LP. Nazwa produktu   Cena od Cena do
1 Artdeco Mineralne cienie do powiek – perłowe 78 snowflake   20,91 zł 27,90 zł
2 Alva Green Equinox – Sekret 2,25 g (Pigment mineralny)   20,70 zł 20,70 zł
3 Gosh cień Mineralny tak 002golden Brown   39,99 zł 39,99 zł
4 Butterfly cień do powiek mineralny Rhea- blue 5ml   19,00 zł 19,00 zł
5 Gosh Mineral Waterproof Eye Shadow – Mineralny, wodoodporny cień do powiek-002   20,00 zł 20,00 zł
6 La Rosa mineralne Cień-87   22,97 zł 22,97 zł
7 Lily Lolo Mineral Eye Colour – Mineralny cień do powiek – VANILLA SHIMMER – 1,   32,90 zł 32,90 zł
8 Rhea cień do powiek mineralny – Moondance 5ml   19,00 zł 19,00 zł
9 Lavera Trend Sensitiv Naturalne mineralne Cień do powiek – 05 górsko niebieski   22,95 zł 22,95 zł
10 Rimmel Exaggerate Exaggerate mineralna baza pod Cień do powiek Undercover Shadow Primer   13,42 zł 13,42 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup produktów w e-sklepach nie może zostać zrobiony pochopnie. A taki z pewnością będzie, jeżeli zdecydujemy się na wybrany bez zastanowienia produkt. Wskazane jest sprawdzić opinie o danym artykule w internecie i w zaufanych zestawieniach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych modeli w omawianej kategorii.

Artdeco Mineralne cienie do powiek – perłowe 78 snowflake

Artdeco Mineralne cienie do powiek - perłowe 78 snowflake

 

Najczęściej wybierany w zeszłym miesiącu produkt w kategorii „Cienie do powiek” to Artdeco Mineralne cienie do powiek – perłowe 78 snowflake. 

 

Alva Green Equinox – Sekret 2,25 g (Pigment mineralny)

Alva Green Equinox - Sekret 2,25 g (Pigment mineralny)

Model Alva Green Equinox – Sekret 2,25 g (Pigment mineralny) znalazł się na następnej lokacie w naszym zestawieniu. Jest to drugi najczęściej pożądany model wśród  e-konsumentów. 

Gosh cień Mineralny tak 002golden Brown

Gosh cień Mineralny tak 002golden Brown

Gosh cień Mineralny tak 002golden Brown to następny najczęściej pożądany przez potencjalnych kupujących artykuł w kategorii „Cienie do powiek”. 

Butterfly cień do powiek mineralny Rhea- blue 5ml

Butterfly cień do powiek mineralny Rhea- blue 5ml

W zestawieniu nie zabrakło również miejsca na znajdujący się na czwartej pozycji artykuł Butterfly cień do powiek mineralny Rhea- blue 5ml.

Gosh Mineral Waterproof Eye Shadow – Mineralny, wodoodporny cień do powiek-002

Gosh Mineral Waterproof Eye Shadow - Mineralny, wodoodporny cień do powiek-002

Gosh Mineral Waterproof Eye Shadow – Mineralny, wodoodporny cień do powiek-002 zamyka top 5 topowych produktów w kategorii „Cienie do powiek”.