Mimo kapryśnej aury każdego lata chcemy choć trochę korzystać ze słońca. W tym roku, po długim okresie izolacji  potrzeba plażowania wydaje się jeszcze większa.

Kostium to wakacyjny must have. Dobrze dobrany, pomoże nam poczuć się komfortowo i kobieco. Sporo propozycji, teraz już w obniżonej cenie, znajdziecie w letniej kolekcji Top Secret.

10

Przy wyborze kostiumu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na krój. Jednoczęściowy na pewno lepiej sprawdzi się w kąpieli, a przy tym wydłuży i skoryguje sylwetkę , szczególnie  brzuch.

Dla Pań o większym biuście polecamy również kostiumy dwuczęściowe. Podtrzymujące staniki o wypracowanej konstrukcji, nadają ładny kształt i podtrzymują piersi. Korygowaniu sylwetki sprzyja też moda na zabudowane, wysokie doły. Czarne, klasyczne można skomponować z kolorową górą.

Miękkie, skąpe bikini, również bez ramiączek, polecamy Paniom szczuplejszym o niewielkim biuście.

8

Kolejnym kryterium wyboru może być kolor i druk. Modne egzotyczne wzory w kwiaty i liście świetnie komponują się z atmosferą wakacji i wypoczynku. Można też sięgnąć po propozycje gładkie, w zwierzęcy print czy nadruki w stylu tie day.

12

Uzupełnieniem plażowej stylizacji może być wygodne pareo, kapelusz, modny duży koszyk i obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne.

13

Tak wyposażone będziemy czuły się komfortowo, a przy tym modnie, na każdej plaży.

Bluzki na lato – czym kierować się przy wyborze