T-shirt to jeden z podstawowych elementów w każdej szafie, bez którego nie obędzie się kobieta ani mężczyzna. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy ubrania o sportowym charakterze przestały być używane wyłącznie na siłowniach, a zawładnęły też ulicami. Wkładając koszulki z nadrukiem możesz tez wyrazić siebie – i z tej opcji warto skorzystać, planując kolejne zakupy.

Koszulki z nadrukami to w ostatnich sezonach gorący trend, który występuje zarówno w ubraniach sportowych jak i casualowych. Jeżeli lubisz ubrania, które są wyraziste i pozwalają Ci na personalizowane stylizacji – wybierz t-shirty z napisami lub grafikami. Nadruki takie jak „Oops, I did it again” czy „Friday – I’m in love” powiedzą innym sporo na Twój temat! Zwłaszcza to, że jesteś osobą z dystansem do świata i sporym poczuciem humoru.

Koszulki z nadrukiem – napis czy grafika?

Wśród koszulek z nadrukiem są takie, które mają zabawny napis lub grafikę. Co wybrać? Jeżeli za pośrednictwem swojego ubrania chcesz coś zakomunikować światu to takie hasła jak „Strike a pose” czy „Bullshit resistant” spotkają się z Twoim zainteresowaniem. Będą wyrazistym, ale nienachalnym dodatkiem do całej stylizacji, np. dresu. Dobrze będą wyglądały pod bluzą dresową, ramoneską lub kataną.

Jeżeli lubisz zabawne grafiki na koszulkach, to postaw na propozycje PLNY Lala – https://plnylala.pl/pol_m_Kategorie_Koszulki-312.html – przedstawiające psy lub stokrotki. Miłośnicy flory i fauny mają w czym wybierać! A nie każdy wie, że koszulki z nadrukami mają dłuższą historię. Ich bohaterowie nie są przypadkowi – to pupile ze schroniska, którzy zainspirowali projektantów polskiej marki do promowania akcji adopcyjnych. Stylowo i z przekazem!

T-shirty z napisem lub grafiką do różnych stylizacji

Ciekawe t-shirty z napisem lub grafiką stanowią świetny sposób na urozmaicenie zwyczajnych stylizacji. Co więcej, pasują do różnych zestawów codziennych – ze spodniami, kurtkami skórzanymi i jeansowymi, spodniami dresowymi i legginsami. Zawsze dobrze się prezentują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj