Jeśli interesujesz się modą, z pewnością masz swoich ulubionych projektantów, z wypiekami na twarzy oglądasz pokazy mody i marzysz, by ubierać się jak modelki. Wystarczy chwila poszukiwań, by z ogólnodostępnych ubrań stworzyć kreacje bardzo podobne do tych prezentowanych na pokazach mody. Sprawdziliśmy, które ubrania pasują do kolekcji Michael Kors SS 2014.

kolekcja michael kors ss 2014 wiosna lato

Co zachwyca w kolekcji Michael Kors SS 2014?

Michael Kors postawił na kolory ziemi – cała kolekcja wiosna-lato pełna jest delikatnego beżu, ciepłych karmelowych brązów, przeplatanych odcieniem grafitowym i naturalną, piękną zielenią.

Równie istotne są w tej kolekcji skórzane dodatki. Piękna, brązowa skóra pojawia się na butach, paskach, na torebkach – nawet jedna ze spódniczek jest uszyta z powalającej na kolana skóry o wyraźnym wzorze.

Co ważne, kolekcja kolekcja Michael Kors SS 2014 łączy w sobie 2 nurty. Nurt formalny, z prostymi spodniami i typowo formalnymi elementami (ołówkowe spódnice, żakiety, bluzki z kołnierzykami) – ale w postaci ciut swobodniejszej, zgodnie z zapowiedzianym na wiosnę odejściem od klasycznego business casual.

Drugi nurt to wspaniałe, lekkie i niezwykle dziewczęce sukienki, czasem skrywane pod wiosennym płaszczykiem. Michael Kors nie zapomniał bowiem o kapryśnej wiosennej aurze i zadbał, by każda z kreacji miała w zanadrzu coś cieplejszego – długie płaszczyki pojawiają się w kolekcji regularnie.

Jedno jest pewne – jeśli zdecydujesz się sięgnąć po kreacje zaprezentowane na pokazie Michael Kors SS 2014, bez problemu wyszykujesz się i do pracy, i na wiosenny spacer i na romantyczną kolację!