Jeśli interesujesz się modą, z pewnością masz swoich ulubionych projektantów, z wypiekami na twarzy oglądasz pokazy mody i marzysz, by ubierać się jak modelki. Wystarczy chwila poszukiwań, by z ogólnodostępnych ubrań stworzyć kreacje bardzo podobne do tych prezentowanych na pokazach mody. Sprawdziliśmy, które ubrania pasują do kolekcji Prabal Gurung SS 2014.

kolekcja prabal gurung ss 2014 wiosna lato

Co zachwyca w kolekcji Prabal Gurung SS 2014?

Prabal Gurung postawił w swojej kolekcji na elegancję, której (jak sam mówi) coraz bardziej brakuje na ulicach. Nie oznacza to jednak, że kolekcja jest staroświecka – Prabal Gurung zaktualizował klasyczne wzory i umieścił je w nowoczesnym świecie.

Inspiracją dla kolekcji wiosna-lato był równiez kwiat róży – zarówno jej delikatność, wiele warstw płatków, jak i kolce – stały się podstawą najnowszej kolekcji.

Prabal Gurung postawił na kroje lat 50-tych, łącząc je z najnowszymi materiałami, obecną technologią i tworzywami sztucznymi. Klacyczne koszule, ołówkowe spódnice i Hollywoodzkie suknie z marszczeniami przeplatały się z drukowanymi tkaninami o niepowtarzalnych wzorach.

Zarówno fanki pasteli jak i odważnych kolorów znajdą w kolekcji Prabal Gurung SS 2014 coś dla siebie. pudrowy róż, pistacja i pastelowa lawenda o satynowym połysku, połączone z białymi i czarnymi aplikacjami stworzyły jeden biegun kolekcji – na drugim Prabal postawił jaskrawe, wręcz krzykliwe kreacje z falbanami, przezroczystym zadrukowanym PCV i pojawiające się w całej kolekcji róże.