Wielkanocne śniadanie to najważniejsze śniadanie w roku, dlatego warto zadbać, aby było wyjątkowe, niemal królewskie. Z pewnością takie będzie, jeżeli na świątecznym stole znajdzie się wszystko to, co niezbędne, także maselniczka. Eleganckie i praktyczne, adekwatne do okoliczności, jest naczynie firmy Hefra, z linii Księstwo Warszawskie. Podane wraz z prawdziwym masłem nada wielkanocnemu spotkaniu w gronie najbliższych misteryjnego charakteru.

Maselniczka z linii Księstwo Warszawskie firmy Hefra jest prosta i klasyczna. Nie zdobią jej ornamenty i akanty, a mimo to jest elegancka i stanowi wyjątkowy element dekoracji stołu. Dzięki temu jest symbolem harmonii, którą osiągnięto łącząc formę z funkcjonalnością. Maselniczka bowiem zawsze utrzymuje masło w idealnej do smarowania konsystencji i czystości. Jego zachowany na dłużej smak i świeżość są chronione przez klosz ze sterczynką w kształcie kuli, która jest zarazem wygodnym uchwytem. W efekcie masło jest zawsze gotowe do użycia.

Maselniczka została wykonana ze srebra, dlatego idealnie komponuje się z elementami serwisu i galanterii stołowej. Będzie niezastąpiona przez lata, może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jej gładka powierzchnia jest wygodna w czyszczeniu, a jakość i misterność z jaką została przygotowana można odczuć podczas użytkowania. Korzystanie z niej to bowiem prawdziwa przyjemność. Producent maselniczki przygotował również specjalny nóż do masła, który wraz z naczyniem są niezastąpionymi elementami zarówno nowoczesnej, stylowej, jak i klasycznej kuchni. Nóż jest zaprojektowany tak, aby można nim było łatwo nabierać i rozsmarowywać masło. Jest idealnie wywarzony, dzięki czemu świetnie leży w dłoni.

Cena maselniczki: 4 990,00 zł (srebro), 270,00 zł (plater)