Za oknem jesień. Coraz zimniejszy wiatr otula Twoje zmarznięte ciało. Czas najwyższy, abyś zaopatrzyła się w jesienną kurtkę lub płaszczyk. Kurtka to okrycie wierzchnie, które ogrzewa Twoje ciało. Ale my kobiety wiemy, że nie tylko ciepło jest tutaj najważniejsze. Bardzo ważny jest również wygląd kurtki. Chcesz zatem, aby kurtka na jesień odzwierciedlała twój charakter, twój styl. Oczywiście nie zapomnij o tym, aby kurtka była wygodna i odpowiednio dobrana do naszej sylwetki.

Jaka kurtka jest modna w tym sezonie?

Kurtka skórzana
Z pewnością kurtka skórzana. Kurtka skórzana jest jedną z tych rzeczy, które bez wątpienia powinnaś mieć w swojej szafie. Sprawdzi się ona w wieczorowych sytuacjach jak również na co dzień.

Kurtka pikowana
Całkiem niedawno kurtkę pikowaną mogłaś podziwiać w kolekcjach zimowych. Dzisiaj dostępna jest także wersja light czyli cieńszy odpowiednik kurtki puchowej.

Kurtka puchowa
Kurtka puchowa pewnie kojarzy Ci się ze stylem sportowym. W tym sezonie wszystko idzie na przekór i kurtkę puchową możesz łączyć z eleganckim miejskim stylem.

Kurtka parka
Kurtka parka bije rekordy popularności w tym sezonie. Jest bardzo uniwersalna. Możesz ją nosić do kaloszy jak i do obcasów. Kurtka parka pasuje do każdego typu figury. Taką kurtkę możesz nosić na wiele sposobów: możesz uwydatnić talię, dzięki czemu będzie bardziej kobieca. Kurtkę parkę możesz także połączyć z bawełnianymi spodniami i nosić luźno lub w cieplejszy dzień modnie podwinąć rękawy.

Kurtka bomber jacked
Kurtka bomber jacked to młodzieżowa kurtka sportowa zwana inaczej bejsbolówką. Pamiętaj, że w tym sezonie wszystko jest dozwolone. Dlatego nie bój się połączyć kurtki bomber jacket ze szpilkami.

A może jednak płaszcz? Dlaczego nie! Zobacz jaki płaszcz jest modny tej jesieni

Jeśli chodzi o płaszcz, to tutaj masz szeroki wybór:

  • od klasycznych płaszczy,
  • przez krótkie, bardziej sportowe płaszcze z kapturem,
  • po bardzo modne w tym sezonie płaszcze oversize.

W tym sezonie modnepłaszcze melanżowe lub te połączone ze skórą.