Któż z nas nie chciałby wyglądać młodo, świeżo i pięknie przez długie lata? To pragnienie wielu pacjentek gabinetów medycyny estetycznej, które korzystają z dobrodziejstw, jakie niosą za sobą nowoczesne zabiegi. Nic dziwnego, niektóre procedury nie tylko potrafią dać doskonałe efekty upiększenia, ale ogólnie korzystnie wpływają na stan skóry, przez co będą hamować dalsze pogłębianie się oznak starzenia. Co wybrać z gąszcza ofert? Na pierwszy ogień niech pójdzie zabieg z kwasem hialuronowym – lista jego dobrodziejstw nie ma końca! Dlaczego?

Profilaktyka kwasem hialuronowym

O tym, jak ważna jest profilaktyka w kontekście zapobiegania zmianom skóry, powie ci każdy lekarz medycyny estetycznej. Dbając o skórę, odpowiednio ją chroniąc przed szkodliwymi promieniami UV i nawilżając sprawimy, że będzie ona dłużej w doskonałej kondycji. Kobiety korzystające z zabiegów z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego będą się cieszyły dłużej nawilżoną i jędrną skórą. Należy wiedzieć, że pewnych zmian w jej strukturze nie da się cofnąć, dlatego im dłużej zachowamy ją w doskonałej kondycji, tym wolniej będzie się starzeć. Sprawdź rekomendowane wypełniacze marki Teoxane.

Kwas hialuronowy – wskazania

Wypełniacz ten doskonale sprawdza się w celu zniwelowania wielu oznak starzenia na skórze twarzy oraz modelowania jej konturów. Kwas hialuronowy może zatem być wykorzystany w celu zlikwidowania lwiej zmarszczki, kurzych łapek czy wypełnienia doliny łez. Wygładzi zarówno drobne, jak i głębokie zmarszczki i bruzdy. Nada objętość kościom policzkowym, wypełni skronie w przypadku gdy zauważamy na nich ubytek tkanek, ale również doskonale podkreśli i nada objętość ustom – to doskonały wypełniacz służący do ich powiększania. Kwas hialuronowy będzie także działał na ogólną poprawę wyglądu i nawilżenia skóry, po zabiegu stanie się ona zrewitalizowana oraz jędrna – będzie po prostu wyglądała młodziej i zdrowiej. Substancję tę można zastosować na twarz, szyję i dekolt, ale także w celu odmłodzenia skóry dłoni. Więcej o zabiegach w różnych okolicach dowiesz się tutaj: https://www.teoxane.pl/zabiegi-w-roznych-okolicach

Pierwszy zabieg? Wybierz kwas hialuronowy!

Dlaczego to właśnie zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to dobry pomysł na pierwszą wizytę w gabinecie medycyny estetycznej? Gdyż wypełniacz ten, w rękach sprawnego lekarza, może dać piękne, subtelne i naturalne efekty odmłodzenia bez ryzyka przerysowania. Kwas hialuronowy występuje ponadto naturalnie w ludzkim organizmie (jako budulec wielu tkanek), dlatego jego zastosowanie jest bezpieczne i dobrze tolerowane przez organizm. Co więcej, efekty zabiegów z wykorzystaniem tego wypełniacza są przejściowe. Kwas hialuronowy z czasem zostaje naturalnie wchłonięty, dlatego chcąc cieszyć się trwałymi efektami, należy powtarzać zabiegi, ale też z drugiej strony osoby, które nie chcą konturować wypełnień, nie muszą borykać się z problematycznym jego usuwaniem. To wielka zaleta w przypadku osób, które obawiają się efektów zabiegów. Co jeszcze możemy zaliczyć do zalet kwasu hialuronowego? Bez wątpienia szybkie rezultaty modelowania i wypełnienia twarzy, które widzimy od razu po wyjściu z gabinetu.