Wiązanki kwiatowe są jednymi z najchętniej wręczanych prezentów. Uniwersalność i niezaprzeczalny urok, który w sobie mają sprawia, że sprawdzają się wyśmienicie jako upominki zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Mają w sobie pewną dozę „bezpieczeństwa”, dzięki czemu będą właściwym i eleganckim prezentem zarówno dla szefa, koleżanki z pracy, żony czy teściowej. Ze względu na to, że tak często je wybieramy, czasem mamy obawy, czy kwiatami sprawimy jeszcze komuś radość? Czy nie będą nudne? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które łączy w sobie tradycję, którą wszyscy kochamy z nowoczesną propozycją przygotowania wiązanki – fenomenalne flower box!

Szykowne pudełko zamiast wazonu wnosi powiew świeżości

Kwiaty są podarunkiem eleganckim i gustownym, nigdy nie popełnimy nimi gafy. Jeśli nie jesteśmy pewni, co wręczyć lub musimy wybrać podarunek w ostatniej chwili, zawsze warto postawić na wiązankę kwiatową. Sprawimy nią o wiele więcej radości niż pudełkiem czekoladek, kwiaty mają w sobie pewną tajemniczą moc, której próżno szukać w innych upominkach. Od razu wywołują uśmiech na twarzy, rozjaśniają pomieszczenie, w którym je postawimy, wnosząc aurę pozytywnej energii i radości. Gdy chcemy sobie poprawić nastrój, postawienie na stole wazonu z pachnącą wiązanką zawsze zdaje egzamin. Jeśli wybierzesz oszałamiające flower box, czyli kwiaty w pudełku Rose du Château, nie musisz szukać pasującego wazonu. Pudełko spełnia tę rolę lepiej niż dobrze, same będąc świetną ozdobą.

Flower box możesz wręczyć wszędzie tam, gdzie sobie to wymarzysz

Ogromną zaletą formy, jaką ma flower box jest fakt, że kwiaty te możesz wręczyć wszędzie nie martwiąc się o ich wygląd i świeżość. Bez obaw planuj zatem randkę w restauracji, na pikniku lub wręcz bukiet na zdobytym wspólnie szczycie – flowerbox dzięki staranności wykonania i stabilności, jaką gwarantuje wytworny box świetnie zda egzamin w każdych warunkach, a kwiaty zachowają świeżość dzięki specjalnej gąbce z odżywką, jaka znajduje się w pudełku. Wszystkie bukiety w pudełkach od Rose du Château są robione ręcznie z kwiatów ciętych od najlepszych hodowców w Europie. Każdy bukiet jest dopieszczony i przygotowany z ogromną uwagą, dzięki czemu flower box robią tak duże wrażenie.

Kwiaty inne niż wszystkie – flowerboxy!

Ogromny wybór ułatwi Ci dopasowanie kwiatów do okazji

Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie na Rose du Château wybierzesz idealny flower box na każdą okazję. Nie tylko możesz wybierać spomiędzy wielu kolorów samych kwiatów, ale masz też do wybory pudełka w różnych kolorach, kształtach i stworzone z różnych materiałów. Wszystkie łączy jedno – są same w sobie śliczne, wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu bardzo trwałe i mogą stanowić ozdobę jeszcze długo po tym, jak kwiaty stracą już świeżość. Na najbardziej wyjątkowe okazje Rose du Château oferuje flower box z kwiatów wiecznych, czyli poddanych specjalnemu procesowi stabilizacji, zapewniającemu zachowanie kształtu i koloru kwiatów nawet przez dwa lata. Czy takie kwiaty mogą być nudnym podarunkiem? Absolutnie nie!