Strona głównaModa i UrodaLetnia kolekcja okularów Dolce & Gabbana - Stripes

  Letnia kolekcja okularów Dolce & Gabbana – Stripes

  Paski, paski, paski…! Graficzne lub malarskie, prawdziwy ukłon w stronę tradycyjnych kolorów Sycylii. Kolory i zestawienia nowej kolekcji okularów Dolce&Gabbana inspirowane są klasycznym, wyjątkowo bogatym dziedzictwem i przywołują na myśl gorące lato na wyspie, upalne i oślepiające popołudnia spędzone pod parasolem na plażach Taorminy i Mondello, słodki smak kandyzowanych owoców, kassaty i mrożonych napojów, odbicia światła w spokojnym morzu wysp Eolskich.

  Kolekcja letnia Dolce&Gabbana 2013 została zainspirowana niezwykłą TRADYCJĄ SYCYLIJSKĄ. Motywy zaczerpnięte z tej kultury możemy dostrzec na wzorach pojawiających się na ubraniach: od sycylijskich marionetek, wykorzystywanych przez teatry uliczne, po motywy ceramicznych waz z miejscowości Caltagirone na Sycylii.

  Wszystkie te elementy zostały połączone z motywem kolorowych pasków, które przywołują plażowe parasole i parawany, tworząc w ten sposób ubrania idealne na gorące lato. Kolekcja okularów Dolce&Gabbana Stripes jest jak lato – gorąca, energetyczna i kolorowa. Kolory pojawiające się na okularach dokładnie odpowiadają pasom pojawiającym się w kolekcjach ubrań. Na kolekcję składa się 5 modeli: 3 przeciwsłoneczne i 2 korekcyjne.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj