DZIKA SARDYNIA

Intimissimi powraca z kolekcją inspirowaną surowym krajobrazem Sardynii, ciepłem lata, ziemią muśniętą słońcem, naturalnymi odcieniami skał i wydm, a także naturalną, dziką scenerią. Antyczny styl, barokowe wzory na koronkach, eleganckie printy zwierzęce oraz awangardowe futurystyczne kształty – to cechy charakterystyczne dla nowych propozycji włoskiej marki, od kompletów bielizny po kobiece topy. Delikatne koszulki redefiniują pojęcie bielizny na co dzień, stanowiąc przykład subtelnego flirtu pomiędzy trendami i konwencją.

intimissimi ltd1243 6892 f 11341

Ta nonszalancka, charyzmatyczna kolekcja została zaprojektowana z myślą o eleganckiej kobiecie, która nie uznaje kompromisów i pragnie wyglądać szykownie, niezależnie od okoliczności. Materiały takie jak modal, bawełna oraz jedwab w zestawieniu z jedno i dwubarwnymi koronkowymi haftami stają się połączeniem marzeń. Ten sam czarujący motyw pojawia się na propozycjach z linii knitwear. Koronka króluje zarówno jako materiał podstawowy, ale również kontrastowe wykończenie.

ROMANTYCZNE CAPRI

Charakterystyczne domy z wypełnionymi kwiatami, malowniczymi balkonami, unosząca się w powietrzu zmysłowość oraz bujność krajobrazu wyspy. Bajkowe Capri stało się inspiracją dla nowej kolekcji Intimissimi, w której na pierwszy plan wysuwają się pastele oraz biel jako idealna propozycja na lato.

intimissimi bod1241 6891 f 11373

Wysokiej jakości bawełna, subtelna koronka oraz haft angielski od razu przypadną do gustu kobietom, które czują beztroskiego ducha wakacji. Połączenie kwiatowych wzorów z niebiesko-białymi paskami przywodzi na myśl piękne nadmorskie porty. Słońce, słona bryza… Nareszcie lato!

LATO NA SYCYLII

Lato już w pełni! W ramach kolekcji Intimissimi udało się uchwycić nastrój sycylijskich ogrodów, intensywnych i pełnych słońca kolorów. Białe tło materiału sprawia, że energetyczne barwy, takie jak pomarańcz i żółty zyskują jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. Eleganckie florystyczne printy przypominają egzotyczną bugenwillę – kwitnące pnącze występujące naturalnie w krajach śródziemnomorskich.

intimissimi bod1242 019 f 11324

W kolekcji zachwyca motyw crochet. Szydełkowane materiały są jednym z najmodniejszych trendów sezonu – niezwykłego uroku dodają im ozdobne makramowe elementy oraz trójwymiarowe hafty w intensywnych barwach. Nowości od Intimissimi zostały stworzone z myślą o optymistycznej, kochającej spędzać dnie w pełnym słońcu kobiecie, która z pasją idzie przez życie i czeka na kolorowe letnie miesiące.