W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie sprzęty domowe mogą być smart i ta rewolucja technologiczna nie ominęła lodówek. Przykładem inteligentnych lodówek może być lodówka Samsung Family Hub, czyli chłodziarka z systemem zapewniającym dostęp do funkcji SmartHome. Przyjrzyjmy się bliżej temu rozwiązaniu i odpowiedzmy na pytanie, dlaczego lodówka Samsung z wyświetlaczem może być ważnym elementem każdego nowoczesnego domu.

Lodówka Samsung Family Hub – czym jest Family Hub?

Samsung Family Hub to specjalny system instalowany w wielu różnych modelach lodówek. Można go znaleźć w chłodziarkach typu Combi, Side by Side i MultiDoor, więc rozmiary i ergonomię lodówki możesz dopasować do własnych potrzeb, jednocześnie ciesząc się inteligentnymi rozwiązaniami marki Samsung.

Czym dokładnie jestlodówka Samsung Family Hub? Mówiąc najogólniej, jest to lodówka Samsung z wyświetlaczem, która pozwala na połączenie z internetem. Dzięki tej funkcji możesz podłączyć chłodziarkę do domowej sieci Wi-Fi i korzystać z wielu niespotykanych do tej pory rozwiązań, takich jak odtwarzanie filmów na drzwiach lodówki czy wykorzystanie jej jak domowe radio.

Do czego może służyć nowoczesna lodówka?

Zastanówmy się przez chwilę, czy lodówka oferująca różne możliwości technologiczne jest przydatna. Na to pytanie może być tylko jedna odpowiedź – zdecydowanie tak! Lodówka Samsung Family Hub dzięki swoim nowoczesnym systemom odnajdzie się w każdym domu i pomoże nam w wykonywaniu codziennych czynności.

Weźmy pod lupę taki przykład – w drodze powrotnej z pracy spontanicznie wszedłeś do sklepu. Korzystając z okazji, chciałbyś zrobić nieco większe zakupy, jednak nie masz przy sobie żadnej listy i nie wiesz, jakich produktów brakuje w Twojej lodówce. W tej sytuacji lodówka z kamerą w środku będzie niezastąpiona – wystarczy, że zajrzysz do niej zdalnie za pomocą specjalnie dedykowanej aplikacji.

Lodówka z inteligentnym systemem to także świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zmieścić wszystkie rozwiązania SmartHome w jednym miejscu. Lodówka z systemem Family Hub nie będzie miała z tym żadnego problemu – za jej pomocą możesz regulować oświetlenie, nastawić pranie i wykonywać wszystkie te rzeczy, które umożliwia inteligentny dom.

Nowoczesna lodówka Samsung to nie tylko lodówka z kamerą

Chociaż wszystkie rozwiązania związane z inteligentnymi systemami są bardzo kuszące, lodówka powinna służyć przede wszystkim do przechowywania żywności. Jak na tym polu radzą sobie lodówki Samsung Family Hub?

W zależności od konkretnego modelu, na jaki się zdecydujemy, marka Samsung przewidziała dla nas wiele funkcji, które ułatwią korzystanie z lodówki i zabezpieczą naszą żywność. Jedna z nich to No Frost, czyli system zapobiegający nadmiernemu szronieniu lodówki. Innym pomocnym rozwiązaniem może być chociażby technologia TwinCooling, która pozwala na mniejsze zużycie energii i zapobiega ogrzewaniu się lodówki.

Niezależnie od naszych potrzeb i preferencji, lodówka Samsung Family Hub to urządzenie, które dobrze odnajdzie się w naszym domu. Dzięki lodówce z kamerą będziemy mogli zobaczyć zdalnie, czego nam brakuje, natomiast po powrocie do domu odtworzymy na niej ulubioną muzykę podczas gotowania – to nowoczesne rozwiązanie, które warto uwzględnić przy wyposażaniu naszej wymarzonej kuchni.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung