Kolekcja Moodo AW 2014/15 to doskonała propozycja dla fanek wygodnych stylizacji, śmiało wykorzystujących najnowsze trendy. Współczesne style i trendy idealnie łączą się z ulicami Londynu, na których kolekcja została zaprezentowana.

Londyński styl

Choć w najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Moodo nie brakuje innowacyjnych rozwiązań i ciekawego wykorzystania najnowszych trendów, główną ideą były komfort i wygoda. Linia Luxe Casual jest tego przykładem. Kobiety ceniące sobie niebagatelną elegancję docenią tę kolekcję – zwłaszcza połączenie obszernej, warstwowej góry stylizacji z dopasowanym dołem. Oversize’owe koszule i obszerne swetry łączone są tak, by warstwy były jak najwyraźniej widoczne. Równie ciekawe jest połączenie dzianin z boucle czy włóczki powlekanej srebrem i złotem z szyfonem, żorżetą i lurexem. Zabawa i eksperymenty z proporcjami i warstwami są znakiem firmowym tej kolekcji.

College na polskiej ulicy

Druga propozycja kolekcji Moodo AW 2014/15 to linia Outdoor Urban, ściśle powiązana z college’owymi fasonami – zarówno jeśli chodzi o formę, jak i tkaniny.

Kultowa baseballówka i bluzki ze sportowymi printami to najbardziej kultowe z propozycji najnowszej kolekcji Moodo. Dziewczęcy charakter linii „skater girl” podkreślą typowo dziewczęce fasony: spódniczki o fasonie „A”, bluzek opadających z ramienia czy rozkloszowanych spódnic. Nawet militarne motywy, podkreślające młodzieżowy charakter linii nie przyćmiewają jej modowego sznytu, tak poszukiwanego w tym sezonie.

Kolekcja utrzymana jest w naturalnych kolorach – projektanci Moodo sięgnęli po odcienie szarości, beżu, grafiu czy brązu, uzupełnione o wyraziste bordo czy kobalt.