LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

Oto wielki krok w dziedzinie urody i spersonalizowanej pielęgnacji. Inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry od FOREO zna twoją cerę jeszcze lepiej, niż Ty sama!

Najnowszy produkt szwedzkiej firmy to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry o wdzięcznej nazwie LUNA fofo. Choć brzmi to niewiarygodnie, od teraz możemy posiadać swojego osobistego, miniaturowego beauty coacha, który pomoże nam jeszcze lepiej poznać swoją skórę.

LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji (dosłownie) już za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy i niewinny design szczoteczki. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, takich jak antybakteryjny silikon klasy medycznej oraz 24-karatowe złoto!

Sposób działania szczoteczki nie wydaje się skomplikowany – wystarczy pobrać aplikację mobilną FOREO For You, połączyć telefon ze szczoteczką, wykonać analizę skóry poprzez przykładanie sensorów skóry do określonych partii twarzy i oczyścić twarz.

LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

Tak naprawdę, działanie LUNA fofo jest o wiele bardziej zaawansowane technologicznie niż to się wydaje. Szczoteczka została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji i wyjątkowo czułych, pozłacanych sensorach skóry, dzięki którym każda miłośniczka technologii może przeprowadzić analizę cery. Dzięki takiej analizie dowiadujemy się jaki jest faktyczny wiek skóry, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany i unikalny program oczyszczania każdej części twarzy. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty takiej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie.

Aplikacja mobilna również jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu. Po zbadaniu cery, na ekranie telefonu wyświetla się wynik ogólnej kondycji skóry podawany w punktach. Naszym celem jest osiągnąć maksymalny, stupunktowy wynik. Ponadto aplikacja pozwala zapisywać uzyskiwane rezultaty, śledzić postępy w inteligentnej pielęgnacji i poprawie stanu skóry oraz dostosować częstotliwość, moc i czas trwania sonicznych pulsacji T-Sonic. Co całkiem sporo jak na tak nieduże urządzenie.

LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

Koncept najnowszej, inteligentnej szczoteczki to projekt, który naprawdę może odmienić branżę urodową oraz technologiczną. Choć na rynku istnieją produkty działające razem z aplikacjami mobilnymi, LUNA fofo potrafi o wiele więcej. Samoucząca się sztuczna inteligencja urządzenia

sprawia, że LUNA fofo za każdym razem tworzy niepowtarzalny i unikalny dla każdej osoby program oczyszczania pulsacjami T-Sonic, dzięki czemu pielęgnacja cery jest zawsze w stu procetach spersonalizowana.

Ta inteligentna szczoteczka jest już dostępna na stronie producenta: foreo.com a aplikację FOREO znajdziecie za darmo w App Store for IOS lub Google Play Store for Android.

LUNA fofo – poznaj inteligentną szczoteczkę do twarzy

Więcej informacji na temat tego niezwykłego urządzenia znajdziecie na foreo.com/lunafofo, a na oficjalnym instagramie FOREO i pod hashtagiem #FOREO i #LUNAFOFO możecie sprawdzić, co blogerki i influencerki mówią o LUNA fofo.