Oto wielki krok w dziedzinie urody i spersonalizowanej pielęgnacji. Inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry od FOREO zna twoją cerę jeszcze lepiej, niż Ty sama!

Najnowszy produkt szwedzkiej firmy to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry o wdzięcznej nazwie LUNA fofo. Choć brzmi to niewiarygodnie, od teraz możemy posiadać swojego osobistego, miniaturowego beauty coacha, który pomoże nam jeszcze lepiej poznać swoją skórę.

ff

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji (dosłownie) już za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy i niewinny design szczoteczki. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, takich jak antybakteryjny silikon klasy medycznej oraz 24-karatowe złoto!

Sposób działania szczoteczki nie wydaje się skomplikowany – wystarczy pobrać aplikację mobilną FOREO For You, połączyć telefon ze szczoteczką, wykonać analizę skóry poprzez przykładanie sensorów skóry do określonych partii twarzy i oczyścić twarz.

04 LUNA fofo FOREO Purple

Tak naprawdę, działanie LUNA fofo jest o wiele bardziej zaawansowane technologicznie niż to się wydaje. Szczoteczka została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji i wyjątkowo czułych, pozłacanych sensorach skóry, dzięki którym każda miłośniczka technologii może przeprowadzić analizę cery. Dzięki takiej analizie dowiadujemy się jaki jest faktyczny wiek skóry, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany i unikalny program oczyszczania każdej części twarzy. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty takiej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie.

Aplikacja mobilna również jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu. Po zbadaniu cery, na ekranie telefonu wyświetla się wynik ogólnej kondycji skóry podawany w punktach. Naszym celem jest osiągnąć maksymalny, stupunktowy wynik. Ponadto aplikacja pozwala zapisywać uzyskiwane rezultaty, śledzić postępy w inteligentnej pielęgnacji i poprawie stanu skóry oraz dostosować częstotliwość, moc i czas trwania sonicznych pulsacji T-Sonic. Co całkiem sporo jak na tak nieduże urządzenie.

10 LUNA fofo FOREO group

Koncept najnowszej, inteligentnej szczoteczki to projekt, który naprawdę może odmienić branżę urodową oraz technologiczną. Choć na rynku istnieją produkty działające razem z aplikacjami mobilnymi, LUNA fofo potrafi o wiele więcej. Samoucząca się sztuczna inteligencja urządzenia

sprawia, że LUNA fofo za każdym razem tworzy niepowtarzalny i unikalny dla każdej osoby program oczyszczania pulsacjami T-Sonic, dzięki czemu pielęgnacja cery jest zawsze w stu procetach spersonalizowana.

Ta inteligentna szczoteczka jest już dostępna na stronie producenta: foreo.com a aplikację FOREO znajdziecie za darmo w App Store for IOS lub Google Play Store for Android.

06 LUNA fofo FOREO Fuchsia Packaging

Więcej informacji na temat tego niezwykłego urządzenia znajdziecie na foreo.com/lunafofo, a na oficjalnym instagramie FOREO i pod hashtagiem #FOREO i #LUNAFOFO możecie sprawdzić, co blogerki i influencerki mówią o LUNA fofo.