Aż trudno uwierzyć, ze twórca słynnych jeansów, Levi Strauss, wymyślił tę tkaninę z myślą o górnikach i farmerach. Miała być trwała i użytkowa. Chyba nikt wtedy nie miał pojęcia, że to początek ery „BLUE tkaniny”, która wbiła się w świat mody, niczym strzała amora.

I tak króluje w każdym sezonie do dnia dzisiejszego. Projektanci dwoją się i troją, aby to ich propozycja jeansu, prezentowana w kolekcji, była wyjątkowa. Ja wybieram klasykę. Ewentualnie modyfikuję własnoręcznie. I z tego, co widzę, takich propozycji na LaModa.pl mamy wiele – na szczęście!

Wybrałam dla Was stylizację, która łączy różne rodzaje jeansu. Co w obecnym sezonie jest bardzo modne. Taki zestaw możecie ubrać zarówno na imprezę jak i randkę. Szczególnie, jeśli połączycie tę ponadczasową tkaninę z czerwoną szminką na ustach. Każdy facet wariuje na taki widok.

LOVE
M

Proponowane oferty LaModa.pl

Spodnie rurki Ombre (fot. NIEMA ODZIEŻ DIY) DIY: Jeansowa koszula w niebo (fot. Joanna Michalik) Brązowa vintage torebka (fot. natasza) Bluzeczka H&M z namalowanym napisem. (fot. ANNA) https://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/broszka_love.jpg Essex Glam: Szałowe koturny z ćwiekami rozm. 37 (fot. Unfriendly)