Strona głównaUrodaMakijaż i paznokcieMakijaż „smoky Eyes” – krok po kroku

  Makijaż „smoky Eyes” – krok po kroku

  Makijaż smoky eyes jest niezwykle tajemniczy i kobiecy. Jest zmysłowy i nadaje spojrzeniu głębi. Jest to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Smoky eyes to smolisty, „dymny” makijaż oka.

  Smoky eyes – krok po kroku:

  Aplikacja cieni
  Są dwie szkoły wykonywania makijażu smoky eyes.

  Pierwsza szkoła, każe wykonywać smoky eyes według klasycznej kolejności:

  1. krem,
  2. podkład,
  3. korektor i puder,
  4. na koniec makijaż oka.

  Druga szkoła, każe wykonać:

  1. najpierw makijaż oka,
  2. później oczyścić okolice pod okiem z cieni i innych zabrudzeń, które pojawiają się w trakcie cieniowania powieki i podkreślania ramy oka,
  3. a następnie podkład i puder.

  Baza dla smoky eyes

  Obowiązkowo użyj bazy pod cienie do powiek. Dzięki niej pigment dłużej utrzymuje się na skórze, a jego rozprowadzanie jest łatwiejsze.

  Kreska w makijażu smoky eyes

  W smoky eyes unikaj graficznej kreski na górnej powiece. Makijaż smoky eyes ma być rozdymiony. Ma to być cieniowanie na górnej powiece, w którym cienie przechodzą płynie od najciemniejszego w linii rzęs, po najjaśniejszy tuż pod łukiem brwiowym.

  Smoky eyes na dzień i wieczór

  Smoky eyes w kolorach ciemnych takich jak czerń, granat, fiolet to makijaż na wieczór. Dzienny makijaż w stylu smoky eyes lepiej wykonaj w jasnych brązach, zieleni czy beżu z szarościami.

  Usta w makijażu smoky eyes

  Przy makijażu smoky eyes chodzi o podkreślenie oczu. Usta więc nie powinny rzucać się w oczy i być w naturalnym kolorze. Mają stanowić kontrast dla oczu. Delikatny błyszczyk wystarczy.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj