Małgorzata Kożuchowska aktorka telewizyjna i filmowa. W roku 1994 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Aktorka należała do zespołu Warszawskiego Teatru Dramatycznego, a od 2005 roku do Teatru Narodowego.

Małgorzata Kożuchowska najbardziej znana jest z roli Hanki Mostowiak w popularnym polskim serialu „M jak miłość”. Obecnie aktorkę podziwiać możemy w serialu TVP „Rodzinka.pl”. Jej talent aktorski wielokrotnie został doceniony. Jest laureatka wielu nagród m.in. nagrody „Złotej Kaczki” w kategorii „Najlepsza polska aktorka” w roku 2003,2004 oraz 2005.

Małgorzata Kożuchowska ubiera się zgodnie z obowiązującymi trendami lecz nigdy ślepo za nimi nie podąża. „Lubię modę na co dzień i lubię się nią bawi. Uważam, że nie należy traktować jej zbyt serio. Trzeba mieć do niej dystans. Trzeba umieć z niej wybrać to, w czym my się dobrze czujemy i co jest zgodne z naszym poczuciem humoru i postrzeganiem samych siebie”- przyznaje Małgorzata Kożuchowska.

cocktailme keneth jay lane 52

Aktorka znana i lubiana jest nie tylko za doskonały warsztat aktorski. Wiele z nas ceni ją za wyczucie stylu i gustu. Od wielu lat Małgosia uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Gwiazda nigdy nie zaliczyła modowej wpadki. Oglądając jej niesamowite stylizacje odnosi się wrażenie, że każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest doskonale przemyślany.

Podczas prezentacji jesienne ramówki TVP Małgosia zadała szyku złotym pierścionkiem z pszczołą z kolekcji Cocktail’me. Ten nieco zwariowany lecz szykowny dodatek sprawił, że cała stylizacja prezentowała się znakomicie.