Strona głównaModa i UrodaMalina z dalekiej Skandynawii

Malina z dalekiej Skandynawii

Norwegia to kraj piękny, ale jednocześnie surowy. Klimat panujący w tym Skandynawii nie jest przyjazny jego mieszkańcom. Wilgoć, śnieg, mało słońca i bardzo niskie temperatury nie służą także skórze, która musi być traktowana kosmetykami wyjątkowymi, dostosowanymi właśnie do tych niesprzyjających warunków życia. Chociaż nasz klimat jest znacznie bardziej łaskawy, to jednak warto wykorzystać zdobycze skandynawskiej kosmetologii do pielęgnacji ciała nie tylko zimą.

Norweskie złoto

W tym zimnym klimacie i tylko w niektórych częściach Norwegii, przez bardzo krótki sezon, rośnie wyjątkowa roślina – malina nordycka, która to zawiera dużą ilość przeciwutleniaczy oraz mikroelementów. Owoce tej rośliny zwane są Złotem Skandynawii, bo chociaż przypominają znaną nam malinę, to mają ona nieco inny kolor niż nasza rodzima. Są bardziej złociste, żółto-pomarańczowe niż różowe czy czerwone. Chociaż malina nordycka to najczęściej składnik dań: deserów, dżemów, czy wina, to okazała się ona być także znakomitym produktem wykorzystywanym przy produkcji znanych norweskich kosmetyków. Neutrogena Formuła Norweska to cały zestaw kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Są to zarówno kremy nawilżające do twarzy, jak i balsamy do ciała, pomadki do ust, chusteczki do demakijażu i produkty do pielęgnacji stóp.

Skóra wystawiona na zimę

Wysuszona skóra nie tylko jest zaczerwieniona i łuszczy się, ale także piecze, powoduje dyskomfort, pęka. Szybkie jej nawilżenie jest niezbędne, ale także trzeba zrobić to produktem łagodnym, który nie tylko zmniejszy efekty przesuszenia, ale także uśmierzy pieczenie i ból. Składniki nawilżające muszą działać nie tylko na zewnętrznej warstwie naskórka, ale także przenikać wgłąb skóry. Neutrogena Formuła Norweska, to kosmetyki bardzo uniwersalne, idealne dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dla osób, których skóra jest skłonna do przesuszania się, jak i przetłuszczania. Ich działanie trwa nawet 7 godzin, dzięki czemu, nawet w skrajnych przypadkach przesuszenia, nie trzeba ich nakładać częściej, jak 2-3 razy w ciągu doby.

Popularne posty

Social Media

8,530FaniLubię
1,963ObserwującyObserwuj