Nie raz zdarzyło Ci się chodzić z odpryśniętym lakierem? A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na „manicure domowy”, czy chociażby brak czasu na wizytę u manicurzystki. Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach, a nawet godzinach, a z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans. Przemysł kosmetyczny od wielu lat starał się stworzyć produkty do paznokci, które miały zadowolić kobiety. I tak… powstał zabieg zwany: manicure hybrydowy.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Lakier hybrydowy łączy w sobie wysokiej jakości lakier do paznokci ze światłoutwardzalnym żelem. Odpowiednio dobrane pigmenty zapewniają właściwy kolor i blask paznokci nawet do trzech tygodni po nałożeniu. Lakier hybrydowy jest nakładany w salonach kosmetycznych. Paznokcie są przygotowywane do aplikacji (opracowane pilnikiem, skórki są odsunięte), następnie malowane żel-lakierem, który jest utwardzany w lampie UV lub lampie LED. Zaraz po utwardzeniu możesz normalnie „funkcjonować”, nie trzeba czekać aż produkt wyschnie.

Po nałożeniu takiego manicure możesz wykonywać wszelkie prace domowe, bez lęku o wygląd paznokci. Lakier hybrydowy usuwa się z paznokci specjalnym płynem na bazie acetonu. Dlatego też w celu jego usunięcia powinnaś udać się do manicurzystki.

Z zabiegu może skorzystać każda kobieta bez względu na wiek. Również kobieta w ciąży może pozwolić sobie na manicure hybrydowy. Musi jedynie pamiętać, aby usunąć lakier hybrydowy przed terminem porodu.

Zastanawiasz się nad kolorem?

W tej chwili dostępny jest bardzo duży wybór kolorów – od naturalnych odcieni, po perłowe czy neonowe mocne kolorki! Kolor na jaki się zdecydujesz zależy od nastroju, pory roku czy okazji, na którą się szykujesz.

W tym sezonie znów modne są jasne, naturalne, różowe i cieliste paznokcie. Sięgnij również po słodką paletę… Zainspiruj się barwami waty cukrowej, lizaków i kolorowych dropsów. Modne lakiery do paznokci urozmaicą twój look. W tej chwili proponuję soczystą pomarańczę, która latem będzie pięknie podkreślała opaleniznę dłoni. Cukierkowe błękity, róże, fiolety i miętę. Są urocze, kobiece i pięknie się komponują z pastelowymi ubraniami na nowy sezon. Pamiętaj, że kolory paznokci zaprezentują się najlepiej na zadbanych dłoniach. Dobrze wypielęgnowane skórki i nawilżona skóra rąk to podstawa.

Stopy…?

Lakier hybrydowy możesz nałożyć również na stopy. Na długo uzyskasz bardzo fajny efekt. Lakier hybrydowy nie ściera się, nie odpryskuje i pięknie się błyszczy. Po nałożeniu jest od razu suchy, nie musisz obawiać się zarysowania i uszkodzenia. Możesz od razu założyć obuwie. Różne kolory na dłoniach i stopach – o tak! Korzystaj z palety barw dopóki jest lato. Nie musisz już malować tego samego koloru na dłoniach i stopach.

Opinie klientek

„ Jak dla mnie rewelacja, trzyma się super, kolor cały czas intensywny i nie matowieje.”

„Nie odpryskuje jak tradycyjny lakier i co najważniejsze, nie muszę czekać aż wyschnie.”

„Uwielbiam manicure hybrydowy ze względu na trwałość, ale przede wszystkim za tak szeroki wybór kolorów i ich intensywność.”

„Po zdjęciu lakieru hybrydowego płytka wygląda jak po zmyciu zwykłego lakieru, a nawet lepiej bo po zmyciu ciemnych lakierów brudzą się skórki i płytka żółknie, a od hybrydowego nie.”