Marka Renee przedstawia najnowszą kampanię Renee Design DAYDREAM na sezon jesień-zima 19/20. Limitowana kolekcja powstawała przez kilka miesięcy w dziale projektowym Renee i została wykonana w polskiej szwalni.

Kolory tj. delikatne czernie, zgaszony róż i granat, zieleń, bordo oraz brązy przełamane są połyskującą fakturą tkanin. Kolorystyka kolekcji silnie powiązana jest z główną inspiracją, czyli surrealistycznym, pełnym tajemniczości i romantyzmu światem. To również przekłada się na kroje i fasony ubrań. Kroje w tej kolekcji to gra kontrastów – z jednej strony delikatne, zwiewne i miękkie nawiązujące do ulotnego romantyzmu, z drugiej zaś wyraziste, mocne i nowoczesne, symbolizujące pewność siebie, wolność i odwagę.

190904 Renee 0817

Podobnie materiały takie jak lejące wiskozy, cupro czy koronki współgrają z wyrazistymi tweedami kostiumu i płaszczy.

Kampania utrzymana jest w idei świadomego snu w opozycji do nieświadomej jawy jaka otacza nas na co dzień. Jest to główna myśl kampanii, która nawiązuje do onirycznego świata, w którym każdy jest projektantem swojego losu.

Kampanię, w której w roli głównej pojawiają się looki z Renee Design Limited, zrealizowano we Francji w miejscowości La Fermete w majestatycznym zamku Chateau De Prye. W video kampanijnym widać piękne i pełne przepychu wnętrza oraz magiczne ogrody. Zamek i jego pokoje to surrealistyczny świat, w którym bohaterka czuje się pewna siebie – tańczy, odkrywa, czuje się wolna. Jest trochę szalona, zamyślona i świadoma swojej kobiecości.

190904 Renee 0412

Wyraziste formy, mroczny klimat filmu, delikatna uroda modelki w połączeniu z grą aktorską idealnie wkomponowały się w klimat francuskiego bogactwa.

Najnowsza kampania Renee Design DAYDREAM to kwintesencja barokowego stylu, który dzięki minimalistycznej i romantycznej kolekcji nabiera współczesnej formy. Ubrania Renee Design są na co dzień jak i na wieczór. Wystarczy po pracy rozpuścić włosy, pomalować usta szminką i iść podbijać świat wieczorową porą. Takie jest właśnie Renee Design DAYDREAM. Oniryczne, romantyczne, mroczne, zmysłowe i kobiece.

Najnowsze kampanijne video kolekcji Renee Design DAYDREAMhttps://youtu.be/3efB15N_pLE

Kolekcja Renee Design DAYDREAM już dostępna jest na stronie RENEE.PL. Tajemnica, marzenia i wolność jest w każdym z nas, a nosząc kolekcję Renee Design DAYDREAM możemy doświadczyć surrealistycznego świata, który tkwi w każdym z nas.