Wygodne i efektowne meble ogrodowe pozwalają łatwo urządzić strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu. Warto wybierać modele wykonane z solidnych materiałów, które świetnie radzą sobie ze zmiennymi warunkami na zewnątrz. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się meble produkowane przez firmę Curver. Polski rynek podbijają zwłaszcza komplety Corfu Set i Corfu Fiesta. Chociaż powstają z polipropylenu, perfekcyjnie imitują technorattan. A co ważne, są od nich o wiele tańsze.

Meble Curver podbijają polski rynek

Curver to producent mebli, który doświadczenie na rynku zdobywa od ponad 60 lat. Współpracuje z czołowymi projektantami, popisowo łączącymi trwałość i solidność materiałów z estetycznym wykonaniem. Dlatego meble Curver zarówno cieszą oko, jak i wyróżniają się dużą wytrzymałością, co jest szczególnie istotne w przypadku kompletów ogrodowych. Nic zatem dziwnego, że modele tego producenta są coraz chętniej wybierane przez polskich klientów. Za pomocą mebli Curver można ciekawie urządzić komfortowy komplet wypoczynkowy na świeżym powietrzu. Warto także zauważyć, że – wraz z markami Keter i Allibert — Curver wchodzi w skład dużej europejskiej grupy producentów mebli z polipropylenu.

„Technorattan look”, czyli znak rozpoznawczy mebli Corfu

Prawdziwym przebojem na polskim rynku są meble Corfu powstające z polipropylenu. Klucz do ich sukcesu stanowi ciekawy design. Polipropylenowa plecionka znakomicie imituje o wiele droższy technorattan. W przeciwieństwie do mebli z tego tworzywa modele firmy Curver powstają fabrycznie. Płynny materiał wtłaczany jest w gotowe formy, co znacznie obniża koszty produkcji. To zaś przekłada się na niską cenę. Warto przy tym pamiętać, że meble z polipropylenu nie ustępują wytrzymałością tym z technorattanu. Podobnie jak one są odporne na wilgoć, niskie temperatury, zmienne warunki pogodowe, a także promieniowanie UV. Dzięki temu czarują swoim pięknem przez wiele lat!

Najpopularniejsze komplety – Corfu Set i Corfu Fiesta

Wśród mebli Curver wyróżniają się komplety Corfu, bardzo chętnie wybierane do ogrodu, na taras, werandę, a także do salonu. Corfu Set to praktyczny zestaw wypoczynkowy, w skład którego wchodzą sofa 2-osobowa, 2 fotele oraz stolik kawowy. Profilowane oparcia, a także podłokietniki zapewniają pełen komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu. Meble dostępne są w uniwersalnych kolorach – grafitowym, brązowym, cappuccino oraz białym. Każda z barw pięknie komponuje się z naturalną zielenią.

Inną ciekawą propozycją marki Curver jest komplet Corfu Fiesta, który idealnie sprawdza się zarówno jako zestaw obiadowy, jak i wypoczynkowy. 2 sofy 2-osobowe, 2 fotele oraz stół pozwalają perfekcyjnie zagospodarować dostępne miejsce. Meble znakomicie prezentują się na tarasie, w ogrodzie, a nawet domowej jadalni. Podobnie jak Corfu Set, oferowane są w czterech ciekawych kolorach.

Artykuł został napisany przez ekspertów prowadzących sklep internetowy Curver Lifestyle specjalizujący się między innymi w sprzedaży mebli Corfu: http://www.curver-lifestyle.pl/