5 gabinetów zabiegowych najwyższej klasy na powierzchni ponad 250 mkw – to w dużym skrócie opis najnowszej, drugiej w kraju placówki Medestesis, instytutu medycyny estetycznej. Firma oferuje szeroką gamę usług medycznych – od prostych zabiegów po bardziej skomplikowane operacje. Medestesis działa na tym trudnym i wymagającym rynku od wielu lat, a doskonałe opinie, które zbiera firma od klientów to najlepsze potwierdzenie i gwarancja jakości oferowanych przez nas usług.

Medesteis rozwija się – druga placówka instytutu w Warszawie umożliwia firmie rozszerzenie zasięgu i dostępu do nowej grupy klientów. Medestesis stawia na najnowsze, ale jednocześnie sprawdzone i przetestowane rozwiązania i kuracje. Prestiżowa nagroda NAJLEPSZA KLINIKA BEATU STARS 2015 to potwierdzenie sukcesu, jakie odniosła firma w branży, w której konkurencja jest bardzo ostra, a klienci – niezwykle wymagający.

Co oferujemy?

Medestesis to 8 lat doświadczenia i ponad 14 tysiecy wykonanych procedur. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres zabiegów medycyny kosmetycznej. To nie tylko usuwanie zmarszczek, blizn czy zabiegi korygujące urode, ale też kompleksowa opieka nad pacjentem i fachowe doradztwo dotyczące zabiegów. W Medestesis pracują fachowcy, dzięki którym – i ich wieloletniemu doświadczeniu – nie ma zabiegów i wyzwań, które okazałby się zbyt trudne lub zbyt skomplikowane. Stawiamy na najwyższą jakość usług, a 8 lat doświadczenia nauczyło nas, że nie ma sytuacji i przypadków „bez wyjścia”.

Nowa placówka w Warszawie

Ekspansja i świetne wyniki Medestesis sprawiły, że firma postanowiła rozbudować swoją ofertę o nowe miejsce, w którym będzie świadczyć usługi na najwyższym, wypracowanym poziomie. Nowa klinika przy Włodarzewska 81 w Warszawie to symbol dynamicznego rozwoju firmy. Nowoczesne gabinety, najlepsi fachowcy, a przede wszystkim misja Medestesis, czyli dbanie o ludzkie piękno na najwyższym możliwym medycznie poziomie gwarantują, że warto skorzystać z oferty firmy, która teraz działa też w stolicy kraju.

Medycyna estetyczna Warszawa