Aby skóra zachowała jędrności i młodość musisz o nią dbać. Dobrym rozwiązaniem są np. kosmetyki z kolagenem, które zapewnią Ci doskonałe nawilżenie i regenerację. Poznaj też inne sposoby.

Dbaj o skórę każdego dnia

Wprowadź do swojego życia rytuały pielęgnacyjne, które zapewnią Twojej skórze jędrność i młody wygląd. Najważniejsze regeneruj i nawilżaj! Wraz z wiekiem obniża się poziom elastyny w skórze, dlatego też musisz wspomóc ją preparatami takim jak kosmetyki z kolagenem. Dlaczego właśnie one? Ponieważ mają silne właściwości nawilżające, wygładzające, ale również przyśpieszają regenerację komórek. Ponadto często oprócz wspomnianego kolagenu znajdziesz w nich drogocenne składniki takie jak – złoto koloidalne, śluz ze ślimaka, jaśmin, czy kwas hialuronowy. Dzięki tym połączeniom zapewnisz swojej skórze młody wygląd na znacznie dłużej.

Wspomagacz kuracji odmładzającej

Czy wiesz, że możesz przeprowadzić zabieg kosmetyczny w swoim domu? Potrzebujesz do tego kosmetyków ze skoncentrowaną dawką składników. Taki przykładem może być serum z Aktywnym Kolagenem Morskim i złotem koloidalnym, takim przykładem jest Gold Volume Booster. Systematyczne stosowanie przyspieszy syntezę kolagenu i elastyny w skórze, pobudzi wymianę jonów, a co za tym idzie Twoja skóra będzie wyraźnie odmłodzona. Więcej informacji o serum, ale również o pozostałych produktach znajdziesz na stronie marki PRAEL https://praelskincare.com/.

Uważaj na czynniki zewnętrzne

Pierwszym przykładem może być słońce – które co prawda pozytywnie wpływa na naszą skórę (warunkuje  wytwarzanie witaminy D), ale w nadmiarze może również zaszkodzić. Pod jego wpływem przyspiesza się proces powstawania zmarszczek oraz różnego rodzaju zmian skórnych. Dlatego korzystaj z kąpieli słonecznych, ale zabezpieczaj skórę i kontroluj czas przebywania na słońcu. Kolejnym przykładem jest stres, który znacząco może wpłynąć na kondycję skóry – po pierwsze będąc pod jego wpływem możesz zapominać o codziennej pielęgnacji, ale również skóra szybciej się przesusza. No i oczywiście wiek – po trzydziestce zaczynają się pojawiać zmarszczki trwałe, ale w tym przypadku jest rozwiązanie, które doskonale wpłynie i zwolni procesy starzenia, a mianowicie kosmetyki z kolagenem.