Ćwieki czy łańcuchy większości z nas kojarzą się z rockowym lub mrocznym stylem. Nic bardziej mylnego. W tym sezonie ubrania i dodatki z ćwiekami dostępne są również w eleganckich wieczorowych kreacjach. Jeśli nie jesteś na tyle odważna, aby włożyć coś z ćwiekami, koniecznie zainwestuj w torebkę z ćwiekami. Ten delikatny, aczkolwiek niezbędny, element stylizacji podkreśli Twój look.

Torebka z ćwiekami to hit sezonu

Torebka z ćwiekami to niewątpliwie hit tego sezonu, łączy ona najciekawsze trendy. Torebka z ćwiekami jest elegancka, szykowna, ale nie brakuje jej ostrego rockowego charakteru. W tym sezonie króluje przepych. Tej jesieni powinno być dużo, ciężko, błyszcząco i koniecznie złoto. Taka też powinna być Twoja torebka – z ćwiekami, łańcuchami, perłami i innymi bogatymi dodatkami.

Jakie modele torebek będą modne w tym sezonie?

Duże torebki, tzw. shoppery
Niezmiennie, od zeszłego sezonu, dominują duże torebki tzw. shoppery. W tym sezonie muszą być koniecznie z ćwiekami. Kochane przez większość kobiet shoppery, mieszczące wszystkie „niezbędne” rzeczy przedstawiła nam na swoim pokazie Vivienne Westwood.

Małe, eleganckie torebki na łańcuszku, kopertówki
Jeżeli wolisz coś mniejszego projektanci specjalnie dla Ciebie stworzyli małe zgrabne i eleganckie torebki na łańcuszku. Prym w tym sezonie wiodą również kopertówki. Szczególnie te duże oversizowe, ozdobione koniecznie modnymi w tym sezonie ćwiekami. Kopertówki ozdobione ćwiekami zaprezentowała na swoim pokazie znana i lubiana marka Moschino.

Torebki kuferki
Nie mogło oczywiście zabraknąć w tym sezonie kuferków, które spopularyzowała firma Louis Vuitton. W tym sezonie na kuferki postawiła również firma Moschino. Oczywiście najmodniejsze modele to te ozdobione ćwiekami lub złotymi łańcuszkami.