Trendy dotyczące fryzur zmieniają się jak w kalejdoskopie – czasem trudno nadążyć z wizytami u fryzjera, by być na topie. Zapraszamy na mały przegląd – z naszą pomocą modne fryzury 2014 nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Naturalny look

Śledząc trendy fryzjerskie w nadchodzącym sezonie zauważyłem jeden wspólny mianownik jaki polecam swoim klientkom, włosy mają być lekko pofalowane, z symetrycznym przedziałkiem na środku lub na boku, a co najważniejsze mają wyglądać NATURALNIE. Modne fryzury 2014 mają wyglądać lekko, naturalnie i świeżo. – Zdradza znany i ceniony fryzjer-stylista Jarosław Wingralek z Glamour Studio.

Najmodniejsza stała się prostota, minimalizm oraz wspomniana już naturalność. W wielu stylizacjach wprowadza się lekki nieład, włosy maja być minimalnie skręcone oraz zmierzwione. Po prostu włosy mają wyglądać jak nie uczesane, lekko poszarpane.

Artystyczny nieład i romantyczne fale z pewnością podkreślą twarz i dodadzą zalotności. Nie bójmy się eksperymentować. W przypadku upięć stylista sugeruje:

Luźne formy np. francuz lub warkocze, z których powinno się wyciągać pojedyncze kosmyki. Krótsze włosy tak jak wspomniałem wcześniej traktujemy bardzo luźno.

Look romantyczny w stylu lat 60

Modne fryzury 2014 to również ułożona elegancja w stylu lat 60 – plecionki, upięcia, kucyki i warkocze powinny być idealnie gładkie. W tym trendzie nie stosuj efektu vintage, każdy kosmyk włosów powinien być dokładnie wygładzony, a nieusłuchane pasma włosów okiełznaj delikatną opaską.

Pedantyzm we włosach – lśniący look

Uczesania dające efekt mokrych włosów to silny trend w roku 2014 – modne fryzury 2014 roku mają być lśniące, wymodelowane i usztywnione tak, jakby były wyrzeźbione. Nieodzowne w tym looku będą odżywki, lakiery, nabłyszczacze i żele.

Możesz zdecydować się na ciasne upięcie, kucyk wygładzony żelem do włosów, perfekcyjnie wyprostowane włosy, nabłyszczone i odżywione. Każda prosta fryzura, ciasna i perfekcyjna do ostatniego włosa będzie z pewnością zachwycała.

Geometria także w cenie

Strzyżenie symetryczne, sformalizowane i ułożone to kolejny trend, który warto mieć na uwadze. Modne fryzury 2014 mogą być mocno wystylizowane, o ostrych liniach cięcia i geometrycznym kształcie.

W cenie są także ekstrawaganckie grzywki, o intrygującej linii i nieregularnej długości. Grzywka o 2 warstwach, jednej dłuższej drugiej krótszej nie tylko będzie ciekawie wyglądała, ale pozwoli na łatwą zmianę całego looku w ciągu kilku minut!

A co z kolorem?

Dla kobiet marzących o zmianie lub podkreśleniu koloru, Jarosław Wingralek proponuje:

Prym w nowym sezonie będą wiodły odcienie blondu oraz brązu. W tym roku pojawił się nowy sposób podkreślania kobiecości w bardzo subtelny sposób. Pomoże nam w tym nowy efekt Sombre.

Delikatne refleksy, swobodne fryzury, efektowny makijaż – dzięki radom naszych stylistów każda z Was może poczuć się pięknie tej wiosny.