Początek roku to doskonały moment na zakupienie kurtki zimowej. Liczne promocje kuszą. Zastanawiasz się, jakie kurtki powinny znaleźć się w szafie Twojej i partnera? Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę!

Początek roku to świetny czas na dokupienie potrzebnych elementów garderoby w obniżonej cenie. W czasie warto zaopatrzyć się w fasony, których nam brakuje. Co zawsze warto mieć w  szafie?

Modna kurtka

Często w sezonie pojawiają się modne elementy garderoby, które kuszą, jednak ich cena w danym momencie zniechęca. Warto pozwolić sobie na takie zachcianki właśnie na początku roku. Zostanie Ci jeszcze wiele czasu by znaleźć i dobrać świetną kurtkę na chłodniejsze dni. Kurtki damskie warto przeglądać w sklepach, w których jest duży wybór modeli od różnych marek, dzięki temu z łatwością znajdziemy stylowy, ale i oryginalny model.

Klasyczny płaszcz

Elegancki klasyczny płaszcz powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety, jak i mężczyzny. Jest to uniwersalny element garderoby, który pozytywnie wpływa na wizerunek i doskonale nadaje się na większe i mniejsze okazje. Taki płaszcz to często większa inwestycja – warto zadbać, by był wykonany ze szlachetnych materiałów takich, jak wełna, czy kaszmir. Tym samym okres zmniejszonych cen powinien być tym momentem, w którym warto rozejrzeć się za eleganckim płaszczem.

Sportową kurtkę do zadań specjalnych

O ile w naszej szafie bardzo często znajdzie się kilka modeli kurtek na co dzień, to miewamy problem z tymi o bardziej sportowym kroju. Dobrze mieć choć jeden egzemplarz, dzięki czemu nie będziemy musieli rezygnować z zimowych rozrywek. Kurtka sportowa powinna cechować się wygodnym krojem, materiałem i materiałem, który zapewnia odpowiednią termoregulację cieplną. Niech będzie wygodnym rozwiązaniem na zimowe przygody.

Kurtki męskie

Jedna to zdecydowanie za mało. Warto wzbogacić swoją garderobę o kilka rodzajów kurtek: sportową, zimową, a także skórzaną, która dopełni stylizacji wiosną, latem i jesienią. Kurtki męskie to ważny element wizerunku, o który już teraz warto zadbać.

Kurtka na wiosnę

Zimą możemy zaopatrzyć się już w kurtki na wiosnę. Przy aktualnych temperaturach lepiej wcześniej być przygotowanym na nadejście wiosny. Kupując kurtkę teraz możesz zaoszczędzić, a jednocześnie masz więcej czasu na dobranie modelu, który będzie Cię satysfakcjonował.

Wystarczy kilka powyższych modeli, by być gotowym na każdą sytuację i zawsze wyglądać świetnie!