Sezon FW 2014/15 to dla marki Mohito moment przełomu – w najbliższych miesiącach Mohito wypuści na rynek kilka kolekcji specjalnych, w tym kolejną odsłonę Exclusive Collection. Jednak póki co pojawił się najnowszy lookbook marki – kolekcja AW 2014/15, uwieczniona przez Marcina Tyszkę, zachwyca i inspiruje!

Jakie jest Mohito w sezonie AW 2014/15?

Podstawą kolekcji jest kontrast. Pełna kontrastowych połączeń paleta kolorystyczna to dowód, że jesień może (i z pewnością będzie) gorącym okresem w świecie Mohito. Połączenie ubrań w szalenie modnym oversize z nowoczesnymi cięciami, ale przy zachowaniu niezwykle kobiecych form to naszym zdaniem prosta droga do sukcesu.

Kolekcja na sezon AW 2014/15 sukienkami stoi. Znajdziesz w niej piękne, rozkloszowane sukienki o parasolkowatej formie, spódnice w kształcie „rybki” – zwieńczone dekoracyjnymi falbankami, sukienki w długości midi, ale też obcisłe mini, wyraźnie podkreślające kobiecą sylwetkę.

Do takiego wyboru sukienek i spódniczek Mohito dorzuca szereg akcesoriów i dodatków – żakiety o zaokrąglonych ramionach, glamrockowe ramoneski, czy szalone pomarańczowe szpilki, holograficzne torebki i złotą biżuterię.

Najnowsza kolekcja już w sklepach

Większość zaprezentowanych w lookbooku kreacji można już kupić w salonach Mohito, kolejne kolekcje będą pojawiały się w salonach w kolejnych miesiącach. Oficjalna premiera kampanii Mohito AW 2014/15 już na przełomie lipca i sierpnia!