Moliera2 to wyjątkowe miejsce, które jest prawdziwą kopalnią najnowszych trendów. To miejsce, które inspiruje, spełnia marzenia i pozwala realizować pasję związaną z modą. Jeśli interesują Cię najnowsze trendy prosto ze światowych wybiegów mody oraz nowości z kolekcji najwybitniejszych projektantów, Moliera2.com jest miejscem stworzonym specjalnie dla Ciebie!

Najnowsze kolekcje w Moliera2

Każdy sezon obfituje w najnowsze kolekcje wybitnych projektantów. Wszystkie są z dużym wyprzedzeniem prezentowane w sklepie internetowym Moliera2.com. Dzięki temu na przykład zimą możesz nie tylko korzystać z oferty wyprzedażowej kolekcji zimowych, lecz także przygotowywać już swoją szafę wiosenną, która będzie zgodna z trendami obowiązującymi na pokazach mody na dany sezon.

Specjalne karty na stronie internetowej pozwalają przeglądać nowe kolekcje i projekty. W kategorii Dziś znajdziesz aktualne produkty znajdujące się w ofercie sklepu, w kategorii Wkrótce zaś – te, które pojawią się niebawem. Osobna kategoria Bestsellery pozwala sprawdzić, które produkty cieszą się największą popularnością i najlepiej się sprzedają.

Trendy modowe największych projektantów

W dziale Moliera 2 nowości znajdują się luksusowe kolekcje światowej sławy projektantów. Specjalna zakładka Nowe marki znajdująca się w kategorii Projektanci prezentuje te brandy, które wzbogaciły ekskluzywny asortyment sklepu. Znajdują się tutaj takie marki jak Amina Muaddi, którą za wyjątkowe projekty butów i torebek pokochały miliony kobiet na całym świecie; Alexander McQueen czy Off-White – marki supernowoczesne, które łączą styl uliczny z modą wysoką.

moliera2 nowosci gdzieszukacnajnowszychtrendow1

moliera2 nowosci gdzieszukacnajnowszychtrendow3

moliera2 nowosci gdzieszukacnajnowszychtrendow4

W ofercie sklepu znajdują się także polskie marki, które wykorzystują zarówno rodzime, jak i wielokulturowe inspiracje, np. Robert Kupisz. Moliera2 prezentuje też kolekcje marek na wyłączność, które są dostępne w sprzedaży jedynie w sklepie Moliera2.com. Ponadto możesz znaleźć tutaj perełki, które pochodzą z limitowanych kolekcji, tworzonych na wyjątkowe okazje albo specjalnie dla Moliera2.

Funkcje ułatwiające wyszukiwanie nowości w Moliera2

Jeśli interesują Cię nowinki modowe i chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami, możesz skorzystać z wielu funkcjonalności znajdujących się na stronie, które ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie ze strony oraz proces zakupowy. Jedną z takich funkcji jest zapis na listę odbiorców newslettera. Newsletter pozwoli Ci być na bieżąco z nowościami, a także powiadomi Cię o obowiązujących akcjach rabatowych.

Z sekcją Moliera nowości będziesz na bieżąco, wpisując się na powiadomienie o nowościach projektanta. Funkcja przyda Ci się, jeśli chcesz śledzić swoją ulubioną markę i wiedzieć o każdej jej dostawie. Inne ciekawe rozwiązanie to udostępnianie produktu. Dzięki specjalnemu przyciskowi możesz szybko udostępnić swój ulubiony produkt znajomym. W ten sposób poznasz ich opinię na temat konkretnego produktu, a także będziesz mogła inspirować i wziąć udział w promowaniu najnowszych trendów modowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi, na Moliera2.com znajdziesz mnóstwo udogodnień i inspiracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj