Strona głównaModa i UrodaMontibello i Jacob prezentują nową kolekcję fryzur ILLUSIONS

  Montibello i Jacob prezentują nową kolekcję fryzur ILLUSIONS

  Kolekcja fryzur ILLUSIONS to balansowanie pomiędzy rzeczywistością a złudzeniem. Stworzone fryzury umożliwiają kreację formy i koloru, dzięki świeżej interpretacji obrazu, uzyskanej pod wpływem kontrastów. Kolekcja ILLUSIONS została wzbogacona o projekty autorstwa Jakuba „Jacob” Bartnika, które podkreślają charakter fryzur.

  Wykorzystując tajniki iluzji optycznej, styliści i eksperci Montibello, stworzyli fryzury idealnie podkreślające proporcje głowy i rysy twarzy. Ich propozycje fryzur dedykowane są wszystkim kobietom bez względu na to, czy preferują one klasyczne formy czy jednak bliższe są im bardziej awangardowe stylizacje. Kolekcja składa się z trzech fryzur damskich i jednej męskiej.

  Fryzury, które zaproponowaliśmy w naszej nowej kolekcji ILLUSIONS zachęcają do eksperymentów kolorystycznych z wykorzystaniem gry światła i złudzenia optycznego. Postawiliśmy na najmodniejsze dzisiaj szarości, fiolety, nie zapominając o ciekawym połączeniu blondu z akcentem miedzianym. Dzięki specjalnym technikom strzyżenia każda z pań, a także panowie, mogą mieć wpływ na objętość swoich włosów – mówi stylista i instruktor marki Montibello Ernest Kawa.

  Ponownie – jak to mamy w zwyczaju – wybraliśmy propozycje, które łatwo można zaadaptować podczas pracy w salonie. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na użytkowość, modę ulicy – dodaje Wojtek Walczak, współautor kolekcji.

  Kolekcja ILLUSIONS została dopełniona projektami ubrań autorstwa Jakuba „Jacob” Bartnika, zwycięzcy programu Project Runway.

  Do stworzenia kolekcji ILLUSIONS wykorzystano linie produktów:
  Koloryzacja Cromatone
  Koloryzacja bez amoniaku Oalia
  System ochrony włosów przed zabiegami chemicznymi SILAPLEX
  Pielęgnacja TREAT Dieta Dla Włosów

  Przygotowania do sesji kolekcji ILLUSIONS: www.youtube.com/watch?v=kd-QNP9chCE

  Twórcy Kolekcji ILLUSIONS:
  Opieka artystyczna: Ernest Kawa, Wojciech Walczak
  Projekt ubrań: Jakub „Jacob” Bartnik
  Make-up: Agata Naniewicz

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,925ObserwującyObserwuj