Pełna nowoczesnych fasonów i różnorodnych faktur. Bogata w nietuzinkowe desenie i sploty dzianin. W kilku słowach można przedstawić jesienno-zimową kolekcję MOODO wraz z jej ilustracją, najnowszym lookbookiem marki.

Spójnie i konsekwentnie zaplanowany wizerunek, powściągliwy, z nowoczesnym sznytem idealnie współgra z najważniejszym – najnowszą kolekcją marki. Utrzymana w trendowym skandynawskim stylu kolekcja to balans pomiędzy gorącymi trendami, a zimną stonowaną kolorystyką. Na tle bowiem szarości, bieli i grafitu widać mocny splot swetrów, nowoczesne desenie kardiganów z tkaninowym towarzystwem kraciastych koszul. W całej swej różnorodności kolekcja MOODO charakteryzuje się równowagą i spójnością, w którym również nie zabraknie jeansowego looku. Przewodnią rolę w tym sezonie grają jeansowe spodnie ,,high waist”, które projektanci w tym sezonie przywrócili do łask. Towarzyszą im jeansowe katanki czy koszule, które dają nieograniczone możliwości tworzenia jeansowych total looków.

Zimowe trendy skoncentrowane są nie tylko wokół najmocniejszych fasonów kolorów czy form, nie może w nich zabraknąć komfortu i swobody. Zimowe otulenie i ciepło zapewnią obszerne swetry oversize czy kurtki. Futrzane wykończenia oliwkowych parek idealnie grają z obszernymi szalami i kominami o grubym splocie, a melanżowe czapki i rękawiczki idealnie uzupełnią zimowe outfity.

Zainspiruj się zimowym lookbookiem MOODO i skompletuj swoją garderobę w salonach marki i na www.moodo.pl .