Kolekcja MOODO Rocking AW 2014/15 to swoisty przegląd obecnie panujących modowych trendów. Marka MOODO jak zawsze celnie trafia w gusta Polek, oferując wygodne, ciepłe dzianiny, w sam raz na jesień i pierwsze dni zimy. Jednak najnowsza kolekcja to także propozycje bardziej nowatorskie, czerpiące ze stylistyki rocka lat 80-tych.

MOODO Rocking AW 2014/15 to kolekcja wyjątkowa. Każda niepokorna fashionistka zachwyci się wyrazistością rockowej kolekcji jesienno-zimowej. Niepowtarzalne propozycje marki skierowane są głównie dla ekstrawaganckich, skłonnych do buntu i eksponowania swojej wyjątkowości, jednak i fanki klasycznych linii MOODO znajdą tu coś dla siebie.

Stylizacje łączy pewien schemat – luźna góra łączona jest z dopasowanym dołem. Prym wiedzie tu kombinacja legginsów i kraciastych koszul, tak silnie osadzona w rockowym szaleństwie lat 80-tych XX wieku. Do tego katana, rurki i ołówkowa spódnia w dekatyzowanej wersji – tak właśnie tworzy się buntowniczy look w sezonie AW 2014/15!

Kolekcja utrzymuje się w typowej dla rocka kolorystyce – poza czernią i szarościami pojawia się czerwień i kolor niebieski, upstrzone przetarciami, grunge’owymi zniszczeniami i nieodzownymi ćwiekami i metalowymi dodatkami. MOODO zaprasza na rockową imprezę na www.moodo.pl