Narzuta to element damskiej garderoby, który zdecydowanie warto mieć pod ręką. Najczęściej zauważamy go w wiosennych stylizacjach, gdy na dworze zaczyna robić się cieplej. To modny i stylowy element! Do czego możesz go założyć?

Narzutka — do jakiej sylwetki?

Zastanawiasz się, dla jakiej sylwetki narzutka damska będzie najlepszym wyborem? Tak naprawdę dla każdej! Narzutki dostępne są w różnych fasonach i rozmiarach. Wystarczy odpowiednio dopasować ten element garderoby do sylwetki, by uzyskać zadowalający efekt. Długi model tego okrycia najlepiej sprawdzi się wysokim i szczupłym kobietom. Warto bowiem pamiętać, że taka narzutka skraca nieco sylwetkę i może dodawać kilogramów.

Krótsza wersja narzutki do idealny wybór dla niższych Pań. Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić wcięcie w talii, zdecyduj się na narzutkę z paskiem. Wiele ciekawych ubrań i modowych inspiracji dla każdej kobiety, znajdziesz tutaj: Bialcon.pl.

Z jakimi elementami garderoby łączyć narzutkę?

Narzutkę możesz śmiało łączyć ze spodniami, sukienkami, jak i spódnicami. Pod spód założysz np. bluzkę z krótkim lub długim rękawem. Dobrze sprawdzi się także koszula. Dzięki temu, że narzutki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i wzorach, ich dopasowanie do innych elementów garderoby nie powinno przysporzyć Ci żadnego problemu.

Narzutki noszone są głównie wiosną, jednak nic stoi na przeciwko temu, by ubierać je również jesienią, latem, czy nawet zimą! W mroźne dni narzutka zapewni Ci ciepło i stylowe okrycie. Połączysz ją z sukienką, czy też z golfem. W zależności od pory roku, możesz ubrać grubszą lub cieńszą narzutkę.

To dodatkowe uzupełnienie stroju jest niezwykle uniwersalne. Połączysz je ze wszystkim! Jest również niebywale praktyczne. Gdy będziesz musiała wyjść na chwilę na zewnątrz, lub gdy zwyczajnie zrobi Ci się zimno — wystarczy, że sięgniesz po narzutę. Pamiętaj jedynie o ubraniu wygodnej bluzki lub koszuli pod spód, aby było Ci komfortowo.