Wiele kobiet zastanawia się jak przyspieszyć wzrost biustu. Od wielu lat znane są sposoby na naturalne osiągnięcie zadowalających efektów w postaci różnego rodzaju ziół. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jesteśmy skazani na samodzielne poszukiwania odpowiednich roślin leczniczych i przygotowywanie naparów, kremów czy innych specyfików. Istnieją wygodne rozwiązania takie jak suplementy.

Femiboostin – skład

Femiboostin to suplement złożony z wysokiej jakości składników. Zostały one starannie dobrane przez specjalistów. Żaden suplement na rynku nie zawiera aż tylu dobrze dobranych składników!

Skład: dzięgiel, palma sabałowa, L-Tyrozyna, kozieradka i koper włoski.

Dzięgiel – to roślina, która posiada dużo pozytywnych działań na kobiece problemy poprzez substancje furokumaryny, kwas organiczny czy flawonoidy. Długotrwałe stosowanie dzięgiela wpływa na powiększenie piersi.

Palma sabałowa – to roślina, która ma właściwości lecznicze. Wyciąg z jej owoców powoduje zahamowanie syntezy testosteronu powodując jednocześnie wzrost poziomu estrogenów dzięki czemu powoduje powiększenie biustu.

L-Tyrozyna – aminokwas, który naturalnie w naszych organizmie. Wykazuje właściwości zwiększające rozmiar tkanek.

Kozieradka – roślina używana w ziołolecznictwie. Wspomaga pracę układu hormonalnego

i rozwój gruczołów sutkowych. Zawiera fitoestrogeny, które działają podobnie jak naturalne żeńskie hormony – estrogeny mające bezpośredni wpływ na wygląd biustu.

Koper włoski – jest znanym i skutecznym ziołem na powiększenie biustu. Zawiera związki estrogenowe, które mogą naśladować aktywność estrogenu w twoim ciele. Stosowany dwa razy dziennie już po kilku miesiącach znacząco zwiększy rozmiar biustu.

Każdy składnik preparatu został odpowiednio przebadany, dlatego jego stosowanie jest bezpieczne.

Cena

Cena na każdą kieszeń. 160 złotych za opakowanie, jeśli zamówienie zostanie wykonane jeszcze w tym miesiącu – www.femiboostin.pl

Przesyłka jest darmowa.

Suplement można zamówić wyłącznie u producenta.

Dawkowanie

Zalecana dzienna dawka to 2 kapsułki. Suplement należy przyjąć w trakcie posiłku.

Producent deklaruje, że regularne stosowanie produktu przez co najmniej miesiąc przyniesie efekty w postaci powiększenia biustu o nawet dwa rozmiary.

Efekty

Suplement ujędrnia i wygładza naskórek oraz wzmacnia skórę piersi. U kobiet również zachodzą zmiany w sutkach, które stają się wrażliwsze.

Według ankiety u 90% kobiet stosujących suplement Femiboostin faktycznie zauważyło pierwsze efekty po upływie około 21 dni.

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.

Opinie

“Jestem zadowolona. Szybka dostawa produktu, bezpośrednio zamawiałam u producenta. Efekty widziałam około miesiąca stosowania. Dziś mój biust jest większy, jędrniejszy

i gładszy. Polecam” – Jowita, 34 lata

“Polecam! Produkt jest fantastyczny!” – Dagmara, 29 lat