Święta to czas, kiedy każdy z nas ma możliwość zrobienia wyjątkowych podarunków od serca dla najbliższych nam osób. W tym roku proponujemy połączyć przyjemność obdarowywania bliskich z… ekologią.

W dzisiejszych czasach ogromnie ważna jest świadomość wpływu szkodliwych substancji na środowisko, dlatego przygotowując w tym roku świąteczne prezenty, dajmy też coś od siebie naszej przyrodzie. Doceńmy świat, który nas otacza i naturalne, ekologiczne produkty, które najlepiej zadbają o zdrowie i… szacunek, jaki mamy dla naszej natury. Postawmy na Laboratorium Naturella – polską firmę, która czerpiąc z natury unikalne właściwości, tworzy wyjątkowe receptury swoich produktów. ONLYBIO to prawdziwie naturalne, wegańskie kosmetyki zawierające przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego, które są biodegradowalne, a jednocześnie zapewniają wysoką efektywność działania. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała ONLYBIO bazują na opatentowanych substancjach z rzepaku. Nie zawierają PEG, GMO, PRARABENÓW, SILIKONÓW, PARAFIN, WAZELINY, OLEJÓW MINERALNYCH, FOSFORANÓW I FTALANÓW, SYNTETYCZNYCH KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH oraz SUBSTANCJI ZWIERZĘCYCH I PETROCHEMICZNYCH. To kosmetyki certyfikowane (ECOCERT, VEGAN) i testowane dermatologiczne, dlatego najlepiej zadbają o zdrowie nasze, naszych bliskich i – co niezwykle ważne – będą najlepszym darem dla naszego środowiska.

W tym roku, specjalnie na gwiazdkę marka ONLYBIO wychodzi do nas z ciekawą, naturalnie piękną inicjatywą 🙂 Wszyscy możemy przyłączyć się do ochrony środowiska naturalnego i podarować bliskim coś wyjątkowego… Wystarczy wybrać kosmetyki z bogatej oferty ONLYBIO i stworzyć niepowtarzalne – naturalnie piękne eko zestawy dla całej rodziny. W drogeriach, np. Hebe czekają na nas produkty ONLYBIO – m.in. balsamy do ciała, płyny do kąpieli i żele pod prysznic, szampony i odżywki do włosów, kremy do twarzy, które możemy samodzielnie zapakować do eko pudełek. W ramach specjalnej promocji – każdy, kto skomponuje swój zestaw składający się z 2 kosmetyków ONLYBIO w butelce o pojemności 250 ml + w tubie 200 ml lub z 2 kosmetyków w butelce 250 ml, będzie mógł stworzyć wyjątkowy, naturalnie piękny i elegancko zapakowany – eko prezent dla bliskiej nam osoby… A jeśli zdecydujemy się na większe eko zakupy i kupimy 3 kosmetyki marki ONLYBIO – otrzymamy w prezencie ekologiczną torbę jutową. Z kolei dla wszystkich, którzy cenią ekologiczne produkty, Laboratorium Naturella przygotowała też specjalnie na święta wyjątkowy rabat – 10% zniżki na wszystkie kosmetyki dla dorosłych marki ONLYBIO.


Zadbajmy wspólnie z Laboratorium Naturella o nasze środowisko naturalne, podarujmy bliskim wyjątkowe, naturalnie piękne eko prezenty od serca, które będą jednocześnie wspaniałym darem natury… Więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza dla nas mniej negatywnego wpływu na otaczający nas świat – mniej negatywnego wpływu na zdrowie naszych najbliższych, które jest przecież najcenniejszym podarunkiem w święta!