Święta to idealny moment na spędzenie czasu z rodziną. Wspólny posiłek przy wigilijnym stole, rozpakowywanie prezentów i śpiewanie kolęd. Niestety dla nas kobiet, Święta kojarzą się jeszcze z paroma innymi rzeczami takimi jak: świąteczne porządki, godziny spędzone w kuchni czy z wielogodzinne wyprawy w poszukiwaniu prezentów.

W całym tym gąszczu spraw do załatwienia znajdź także chwilę na to, aby pomyśleć co ubrać na Święta. Mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Co ubrać na Święta – stylizacja elegancka czy na luzie?

Zwykle podczas Wigilijnej Wieczerzy obwiązywała elegancka stylizacja. W dzisiejszych czasach bardzo często decydujemy się na wybór stylizacji mniej formalnej. Możesz więc zdecydować się na wersję elegancką, lekko przełamaną Twoim własnym stylem. Pamiętaj tylko o tym, aby stylizacja była odpowiednio dobrana do Twojej figury. Ukryj mankamenty swojej figury, a uwydatnij to, co jest według Ciebie najpiękniejsze.

Nie przesadź z biżuterią

Biżuterią możesz podkreślić swoją świąteczną stylizację, ale pamiętaj, aby dodatki dobierać z głową. Decydując się na bogatą biżuterię dobierz do niej skromną sukienkę.

Spodnie? Dlaczego nie!

Jeżeli zdecydujesz się na spodnie dobierz do nich koszulę lub elegancką bluzkę. Świąteczny strój to nie tylko biała koszula i czarna spódnica za kolano. Postaw na kolor, ale oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku.

Świąteczny strój przede wszystkim musi być wygodny

Wybierz taki strój świąteczny, abyś przede wszystkim dobrze się w nim czuła. Nie ma nic gorszego niż uwierająca bluzka lub za ciasne spodnie, które zepsują Twój świąteczny nastrój. Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim wyjątkowy czas, który spędzasz z rodziną i najbliższymi.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii ciepła i miłej atmosfery. I tego właśnie Ci życzymy!