Biorąc pod uwagę statystyki, każda kobieta chce żeby jej mężczyzna był od niej wyższy. A każdy mężczyzna chce żeby jego kobieta była szczupła, zgrabna…. Czy na pewno?

Niski mężczyzna i wysoka kobieta

Prawdą jest to, iż mężczyzna niskiego wzrostu nie ma w życiu łatwo. Często staje się obiektem żartów, ma problem ze znalezieniem partnerki. O ile, dzięki chirurgii plastycznej można poprawić to i owo, o tyle wzrost każdy dostaje raz na zawsze i nie jest w stanie tego zmienić. Przychodzi pewien czas, kiedy człowiek przestaje rosnąć i już. Na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu.

A dlaczego kobiety chcą mężczyzn wyższych od siebie?

Podobno czują się przy nich bezpiecznie. Twierdzą, że to nie wypada żeby mężczyzna był niższy. Obawiają się, że staną się pośmiewiskiem, a na ulicy wszyscy będą się za nimi oglądali. Ale wszelkie obawy mijają kiedy nadchodzi miłość. Wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, a tym bardziej różnice mierzone w centymetrach.

Miłość – stan piękny, nieprzewidywalny, nie zna barier, a widok pary – on niski ona wysoka – jest czarujący.

Tak naprawdę można śmiać się ze wszystkiego: nazwiska, wzrostu, kształtu twarzy, tików, sposobu chodzenia, sposobu ubierania. Jednak nie można śmiać się z miłości. Każdy ma do niej prawo zarówno ten za niski jak i ten za wysoki.

Puszysta kobieta i szczupły mężczyzna

Szczupła, z długimi nogami i wąskimi biodrami. Czy właśnie takie kobiety wybierają mężczyźni? A może w ogóle nie zwracają na to uwagi? Jesteśmy non stop bombardowani widokiem chudych kobiet. Wiele pań wybiera najprostszy sposób na określenie swojej wartości i atrakcyjności – waga. Skreślają siebie z listy kobiet, które mogą żyć w szczęśliwym związku, bo są puszyste. Patrząc w lustro nie widzą w nim atrakcyjnej kobiety tylko monstrum chodzące po ziemi. A jak się okazuje mężczyźni zwracają uwagę na kobiety zadbane, o gładkiej skórze, bujnych, gęstych włosach oraz krągłych kształtach. Bardzo dużo mężczyzn uważa kobiety puszyste za atrakcyjne.

Tak naprawdę czy to chuda, czy gruba – ma prawo być szczęśliwa. W miłości nie ma barier. Czy szczupły mężczyzna może kochać puszystą kobietę? Oczywiście, że tak! Kto jemu tego zabroni? Nie ma co sobie wmawiać, że tworzycie „nietypowy” związek.

Związek to relacje między dwojgiem ludzi, budowanie szczęścia we dwoje, a waga, wzrost, kolor włosów… nie mają tutaj znaczenia.