Od ponad 100 lat NIVEA jest w czołówce najlepszych firm kosmetycznych. Dzięki doskonałemu zapleczu badawczemu i wdrażaniu nowych rozwiązań NIVEA wytwarza coraz to nowsze produkty, które dbają o skórę kobiet, mężczyzn i dzieci. Najnowszy produkt firmy to krem NIVEA Care przeznaczony do każdego rodzaju cery. Krem ten to rewolucja w codziennej pielęgnacji. NIVEA Care zapewnia odżywianie, nawilżanie i pozostawia uczucie świeżości.

Skład i działanie

Niewątpliwie największym atutem kremu jest jego lekka formuła, która zawiera innowacyjne hydro-woski. Po zastosowaniu kremu na skórze hydro-woski pod wpływem temperatury ciała natychmiast rozpuszczają się i wnikają głęboko pomiędzy komórki naskórka. Zapewnia to dogłębne odżywienie pojedynczych komórek. Zastosowanie hydro-wosków zapobiega także utracie wilgoci z naskórka, chroni przed wysuszeniem, starzeniem, a także wspomaga utrzymanie wody w komórkach skóry.

Właściwości

NIVEA Care to krem odżywczy, który z łatwością rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Dzięki swojej lekkiej konsystencji krem nie pozostawia uczucia lepkości. NIVEA Care sprawia, że skóra jest odżywiona, gładka oraz przyjemna w dotyku. Zaleca się stosowanie tego kremu do codziennej pielęgnacji, a także dzięki szybkiemu wchłanianiu i właściwościach wygładzających, może być on również wykorzystywany jako baza pod makijaż.

NIVEA Care charakteryzuje się przyjemny, delikatnym, charakterystycznym dla całej marki, zapachem. Poręczne opakowanie, które nie zajmie dużo miejsca w kosmetyczce pozwala z łatwością zabrać krem na każdy wyjazd, zarówno w podróż służbową, jak i na wakacje.

Wielkie testowanie

Krem NIVEA Care, w ramach dużej akcji ogłoszonej przez firmę, został przetestowany przez prawie 8000 kobiet*. Aż 97% testerek stwierdziło, że NIVEA Care odżywia skórę a o 1% więcej czyli 98%twierdzi że nie pozostawia uczucia lepkości i szybko się wchłania. Także 98% kobiet doceniło zapach kremu. Zdecydowana większość kobiet (niemalże 100%) była zadowolona z zastosowanego kremu oraz poleciłaby NIVEA Care swojej przyjaciółce. Satysfakcja kobiet to najlepsza z możliwych rekomendacji.

Na stronie internetowej firmy kosmetycznej www.nivea.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat przeprowadzanych badań i testów. Tu także można znaleźć liczne opinie kobiet, które na własnej skórze przetestowały NIVEA Care i podzieliły się swoimi doświadczeniami online.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015