Wszechstronnie uzdolniona artystka po raz kolejny będzie towarzyszyła marce Gatta. Tym razem Justyna Steczkowska zaprezentuje Polkom nowe rajstopy Satti Matti oraz całkowitą nowość – double push up, który znalazł się w pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny Gatta Intimate.

Gatta i Justyna Steczkowska – dwie przyjaciółki

Zawodowa przyjaźń marki Gatta z Justyną Steczkowską zaczęła się w 2000 r., chociaż piosenkarka – jak sama mówi – ma wrażenie, że Gattę zna od zawsze: „Dojrzewałyśmy razem, ciesząc się coraz bardziej swoją świadomą kobiecością”. Na pytanie jak doszło do współpracy, Steczkowska odpowiada żartobliwie: „Po prostu pasowałyśmy do siebie. Obie kochamy koty”. Początek współpracy z Gattą był też czasem dużych zmian w życiu artystki: „Wyszłam za mąż, zostałam mamą, ale nie zapomniałam o tym jaką siłą jest kobiecość, a Gatta była najlepszą przyjaciółką mojej kobiecości” – mówi Steczkowska. Dla gwiazdy śpiew i muzyka były od zawsze pasją, ale najbardziej dumna jest ze swojej rodziny. Stara się cieszyć, tym co ją otacza i niczego nie żałować: „Każdego dnia podśpiewuję sobie słynną pieśń Edith Piaf ‘Niczego nie żałuję’, bo po co? Żal zabiera dużo energii, lepiej poświęcić ją na swój osobisty rozwój i harmonię ze światem”.

Wielki comeback

Po 15 latach drogi, ikony polskiej sceny muzycznej oraz Gatty, znowu się schodzą. Od listopada 2015 r. wspólnie będą inspirować Polki i wyzwalać w nich pokłady wdzięku i seksapilu. Tym razem gwiazda zaprezentuje na sobie aksamitne w dotyku, komfortowe i eleganckie rajstopy Satti Matti oraz całkowitą nowość – double push up, który znalazł się w pierwszej autorskiej kolekcji bielizny Gatta Intimate. Artystka zapewnia, że „Nowa bielizna jest po prostu piękna i niezwykle komfortowa”. Jedyny taki na polskim rynku typ biustonosza, z pewnością pomoże wyeksponować Polkom ich biusty. Na pytanie czy gwiazda chciałaby im coś poradzić, odpowiada: „Nie mam dobrych rad, bo każda z nas jest indywidualnością, ale na pewno mamy jedną wspólną siłę, którą każda z nas nosi w sobie – SWOJĄ KOBIECOŚĆ!”.

Gatta w ramach współpracy z właścicielką idealnej figury i niewiarygodnie zgrabnych nóg, zaplanowała równolegle działania reklamowe oraz aktywność w social mediach (na oficjalnym profilu marki Gatta na Facebooku: https://www.facebook.com/GattaOfficial). Niespodzianką dla fanów marki i Justyny Steczkowskiej będzie blog „Gatta i Justyna”, prowadzony na stronie internetowej marki (www.gatta.pl). Znajdą się na nim zdjęcia i filmy, także te backstage’owe, uchylające rąbka tajemnicy na temat tego, jak wyglądała współpraca z gwiazdą. W grudniu pojawi się także kalendarz na 2016 r., który będzie efektem sesji zdjęciowej z udziałem Justyny Steczkowskiej.

Premiera i nowe otwarcie

We wtorek, 10 listopada, odbyło się wyjątkowe spotkanie dla mediów z udziałem Justyny Steczkowskiej, które stanowiło sentymentalną podróż do początków współpracy Gatty z artystką. W tym samym dniu Justyna Steczkowska otworzyła nowy, pierwszy w Polsce koncept salonu marki Gatta w CH Arkadia w Warszawie.