Medicine od kilku lat podejmuje współpracuje z tatuatorami i przenosi sztukę artystycznego  tatuażu na ubrania, tworząc przestrzeń do wyrażania siebie. Teraz marka zachwyca nową dostawą  wzorów!  

Tatuaże to jedna z form podkreślania własnej indywidualności. Doskonale wie o tym Medicine, które cyklicznie przygotowuje z nimi kolekcje ubrań. Do współpracy zapraszani są utalentowani tatuatorzy,  tworzący oryginalne wzory, które przedstawiają ich sposób patrzenia na świat i otaczające zjawiska. 

Dzięki temu Tattoo Art pozwala nosić różnorodne tatuaże nie tylko na skórze, ale też na ubraniu i  kreować swój niepowtarzalny styl. Najnowszą odsłonę kolekcji tworzyli: Karolina Słotwińska,  Katarzyna Załęska (Alanama Starflame), Maciej Puchała, Marcin Małczyk, Natalia Osipa, Patrycja Mrowiec, Piotr Bemben, Tomasz Florek. Każdy z tatuatorów wniósł do kolekcji motywy  charakterystyczne dla swojej kreski, dając tym samym odbiorcom możliwość wyboru wielu  wyjątkowych grafik – wyróżniają nas z tłumu i rzucają nowe światło na tę nieustannie ewoluującą dziedzinę sztuki. 

Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine

Poznaj Tattoo Art i znajdź ulubiony wzór, który najlepiej współgra z Twoim stylem. Taka swoista  galeria tatuażu pozwala kreatywniej patrzeć na rzeczywistość i wciąż od nowa odkrywać przekaz, jaki  zawarli w niej artyści.

Karolina Słotwińska – z wykształcenia jestem architektem, ale porzuciłam to dla sztuki tatuażu. Mam  4 koty. Inspiruję się naturą, zazwyczaj tą martwą. Sprawia mi przyjemność oglądanie drzeworytów  oraz linorytów. Lubię tatuaże linearne, mocne. 

Katarzyna Załęska (Alanama Starflame) – jestem kreatorką swojego życia. Tworzenie nie ogranicza  się dla mnie jedynie do rysowania, ale jest aktem istnienia. Co mnie inspiruje? Moja miłość. Relacje z  drugim człowiekiem. Serdeczny dotyk. Wszystko to przelewam w różne formy, czasem jest to obraz,  czasem wiersz, a czasem lampa. Nie ograniczam się do jednego nurtu wyrazu.  

Maciej Puchała (Piekłowstąpienie) – robię tatuaże, maluję. Chcę, żeby to co tworzę, nie wynikało z  inspirowania się czymkolwiek, tylko było bezpośrednią wizualizacją tego, co mam w głowie. Na  pewno przy tworzeniu słucham mnóstwo podcastów kryminalnych, mrocznych opowiadań,  audiobooków itd.  

Natalia Osipa (CZORNAJA INK) – swoje pracę tworzę w mrocznej stylistyce, oscylującej  głównie wokół przedstawień wiedźm i stworzeń z różnych mitologii. Od 5 lat tatuuję pod  pseudonimem „Czornaja Ink”, jednak rysowniczką jestem od wczesnego dzieciństwa.  

Patrycja Mrowiec – od zawsze mnie interesowała wszelka sztuka. W moich pracach można spotkać  sporo natury, ale również motywów kosmosu, którymi zainteresował mnie mój tata. Uwielbiam  łączyć te motywy ze sobą i dodawać do tego trochę magii i ezoteryki.  

Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine

Tomasz Florek – głównymi motywami w moich pracach są motywy roślinne i zwierzęce. Lubię także  prace związane z rzeźbą, odwzorowanie struktur różnych materiałów, takich jak np. kamienia,  drewna w tatuażu i rysunku. Lubię wykorzystywać w większych pracach różne mitologie jako  inspiracje, traktuje tatuaż jak kadr z filmu. 

Piotr Bemben – na co dzień tatuuję i uwielbiam to. Zatapiam się w świat wyobraźni i przerzucam go  na tatuaż. Miejsce, skąd pochodzę, w bardzo dużym stopniu tłumaczy tematykę moich prac.  Dorastałem w otoczeniu lasów, pól, rzek i stawów. Natura zawsze była obok. Jest fascynująca, a  ukryty w niej mrok przyciąga. Dodajmy do tego szczyptę mitologii czy fantastyki i mamy to! 

Marcin Małczyk – komercyjnie tatuuję od 2013 roku. Od 2018 na stałe w krakowskim Kult Tattoo.  Największą zajawkę mam na irezumi i American traditional. Inspiracją dla statku jest żeglarski zabobon związany z unikatowym zjawiskiem atmosferycznym tzw. Ogniami świetego Elma (patrona  żeglarzy).  

  • Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk @tomczyk.karolina 
  • Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska @karolina.stawska.art 
  • Marketing Manager: Ewelina Bajołek Stępień @ewelinabajolek 
  • Stylistka: Karolina Gomółka @karolinagomolka 
  • Asystent Stylistki: Dominika Chuchla  
  • Fotograf: Marcin Kempski / I Like Photo Group @marcinkempski @Ilikephotogroup Scenografia: Ukwiał & Team / @ukwial_ukwial 
  • Make up i włosy: Kasia Biały / Division Talents @bialymakeup @divisiontalens Modelka: Ana @aniarostkowska_ / Division Model @divisionmodel 
  • Model: Sebastian sebastianstemplewski_0 / Uncover Models @uncovermodelswarsaw 
  • Asystent fotografa: Adrian Obręczarek / Studio Daylight @adrian.obreczarek  @daylight_studio_warsaw 
  • Executive Producer: Mikołaj Jaźwiecki / I Like Photo Group @mikolajjazwiecki @Ilikephotogroup Producent&casting: Karolina Romuk-Wodoracka @karo_rw / @slavic.squad.cast Retusz: Paweł Milewski / I Like Photo Group @p.milewski.retouch @Ilikephotogroup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj